Video FC Botoșani - Rapid 1-2. Grigore, gol din foarfecă, în minutul 90+4. Moldovenii egalaseră în minutul 90

FOTBAL:FC BOTOSANI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (01.03.2023)

”Vin și eu cu două milioane de euro”. Patronul din Liga 1 care ar investi la Rapid și cum i-a venit ideea

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (10.02.2023)

Flavius Stoican a caracterizat într-un singur cuvânt terenul de pe Cluj Arena! Cu ce l-au supărat elevii săi

stoican

Video 'U' Cluj - FC Botoșani 2-0. "Dubla" lui Thiam aduce "șepcilor roșii" o victorie vitală, prima după 4 etape

thiam gl

Fostul coleg al lui Adrian Mutu de la Ajaccio a ajuns în Liga 1. Patronul echipei: ”O să mă îmbăt de fericire”

junior tallo

Valeriu Iftime, după ce a fost acuzat că face parte din ”echipa de duhovnici a lui Gigi Becali”

pjimage

Video Concluziile lui Flavius Stoican, după ce FC Botoșani a ajuns la al doilea meci consecutiv fără victorie

Dinamo Bucharest v FCSB - Romania Liga 1 - 30 Jan 2022

Cristiano Bergodi, mulțumit cu punctul obținut la Botoșani: ”Am avut ocazia de 2-0, dar s-a făcut 1-1!”

bergdi

Video FC Botoșani - Sepsi 1-1. Final tensionat, în care gazdele au cerut penalty

sepsi

Exclusiv ”Nu a mai răspuns la telefon”. Ongenda l-a pus ”pe hold” pe un patron din Liga 1 și a semnat cu Rapid

profimedia-0268018047

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1