Exclusiv Penalty, posibil ofsaid la un gol și cartonaș roșu! VAR-ul nu a intervenit la nicio fază

bot-cra

Cum a reacționat Ivaylo Petev când a fost întrebat dacă golul din prelungiri de la Botoșani i-a salvat postul la Craiova

petev

Video FC Botoșani - Universitatea Craiova 2-2. Oltenii au egalat în minutul 90+5

FOTBAL: FC BOTOSANI - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

Campioana transferurilor din această iarnă în SuperLigă! Patronul l-a anunțat pe al 13-lea: ”Vine acum”

FOTBAL:PREZENTARE ECHIPAMENT SI SIGLA FC BOTOSANI (10.07.2022)

Oficial FC Botoșani, încă un transfer pentru evitarea retrogradării: "Ne bucurăm că ai revenit acasă"

ofosu

Atacantul ”cinic, foarte bun”, care a fost 5 ani sub contract cu Juventus, a ajuns în SuperLigă

margiotta

Exclusiv Bogdan Andone a luat decizia finală!

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - AFC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (28.01.2024)

Exclusiv Victoria lui Dinamo, celebrată chiar și de FC Botoșani, rivala în lupta pentru salvarea de la retrogradare

FOTBAL: FC BOTOSANI - ACSM POLITEHNICA IASI, SUPERLIGA SUPERBET (02.02.2024)