Exclusiv ”Pleacă cineva la FCSB?” Valeriu Iftime a dat răspunsul, după ce Gigi Becali i-a băgat în conturi peste 4 milioane €

pjimage

Exclusiv Valeriu Iftime speră la o victorie cu FCSB și l-a avertizat pe Becali: ”Dacă aveam echipa asta din vară, mă băteam la...

iftime

Dinamo nu sperie nici după a doua victorie la rând. ”Nu ne temem. Mă țin, cheltuiesc”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

Juan Kaprof a marcat de două ori pentru Botoșani, dar nu este mulțumit. ”Trebuia să câștigăm”

FOTBAL: FC BOTOSANI - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET (21.01.2024)

Exclusiv Penalty, posibil ofsaid la un gol și cartonaș roșu! VAR-ul nu a intervenit la nicio fază

bot-cra

Cum a reacționat Ivaylo Petev când a fost întrebat dacă golul din prelungiri de la Botoșani i-a salvat postul la Craiova

petev

Video FC Botoșani - Universitatea Craiova 2-2. Oltenii au egalat în minutul 90+5

FOTBAL: FC BOTOSANI - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

Campioana transferurilor din această iarnă în SuperLigă! Patronul l-a anunțat pe al 13-lea: ”Vine acum”

FOTBAL:PREZENTARE ECHIPAMENT SI SIGLA FC BOTOSANI (10.07.2022)

Oficial FC Botoșani, încă un transfer pentru evitarea retrogradării: "Ne bucurăm că ai revenit acasă"

ofosu

Atacantul ”cinic, foarte bun”, care a fost 5 ani sub contract cu Juventus, a ajuns în SuperLigă