Îngrijorarea lui Adrian Mutu înaintea partidei cu FC Voluntari: “Nu trebuie să ne uităm pe clasament”

Plecări de la FC Voluntari și Sepsi. Anunțul celor două cluburi

Liviu Ciobotariu a găsit vinovatul pentru eșecul rușinos cu CFR Cluj: ”A greșit la două goluri!”

ciobi

Video CFR Cluj - FC Voluntari 4-0. Spectacol total și eurogoluri reușite de campioană. Ilfovenii au jucat o repriză în 10

cfr gol

Video Liviu Ciobotariu, sincer după egalul cu Universitatea Cluj: ”Nu meritam să câștigăm”

ciobotariu

Video FC Voluntari - Universitatea Cluj 0-0. Eugen Neagoe le aduce un punct ardelenilor

FOTBAL:FC VOLUNTARI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (26.08.2022)

Exclusiv ”Adriano Galliani de România”, pe făraș la FC Voluntari! Primarul Pandele i-a dat ultimatum

tamas si balanescu 2

Gică Hagi, fericit şi acid după ce a întors scorul cu Voluntari: "De asta nu spuneţi niciunul nimic"

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (22.08.2022)

Video Liviu Ciobotariu, dezamăgit după eșecul cu Farul: "O seară tristă". Obiectivul ilfovenilor din acest sezon

ciobotariu

Denis Alibec, după ce "a spart gheața" la Farul: "Nu am mai jucat 90 de minute de șase luni"

• 18:15 LIVE Stirile Digi Sport
  • 18:30 Etapa 7 Superliga: FCU 1948 Craiova-Universitatea Cluj
  • 19:30 LIVE Fotbal Club
  • 20:30 Etapa 7 Superliga: FCSB-Farul Constanta
  • 21:15 LIVE Stirile Digi Sport
  • 21:30 Etapa 7 Superliga: FCSB-Farul Constanta
  • 22:30 LIVE Fotbal Club
  • 23:45 Stirile Digi Sport