”I-am privit cu prea mult respect”! Mesajul lui Mihai Butean după remiza lui Hermannstadt cu Farul Constanța

butean

Jucătorii lui Hagi nu înțeleg ce se întâmplă! Constănțenii, egalați din nou pe final: ”Nu ne explicăm”

dina

Video Farul Constanța - Hermannstadt 1-1. Oaspeții au egalat în minutele de prelungire

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2023)

Exclusiv A dus echipa pe loc de play-off, dar nu are dreptul de a juca în cupele europene: ”Asta e realitatea”

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - FC DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (21.10.2023)

Exclusiv Ce se întâmplă cu Daniel Paraschiv, care nu a mai marcat din septembrie. Anunțul lui Marius Măldărășanu

Echipa din play-off-ul SuperLigii care nu poate evolua în cupele europene

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (21.09.2023)

Video ”Dacă vine vreo ofertă din SuperLigă sau din afară?”. Marius Măldărășanu a răspuns fără să stea pe gânduri

Screenshot 2023-11-06 232344

Video Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Ardelenii ratează șansa de a încheia turul pe primul loc

FOTBAL:CFR CLUJ-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (20.12.2022)

Reacția lui Andrea Mandorlini, după ce CFR Cluj nu a profitat de pasul greșit al FCSB-ului și a încheiat turul pe 2

CFR Cluj v FC Botosani - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 26 Aug 2023

Video FC Bihor - Dinamo 1-1. ”Câinii”, doar remiză la Oradea. Toate rezultatele din etapa a doua