S-a încheiat perioada de transferuri în Liga 1! Toate mutările făcute în această iarnă

lpf

Hermannstadt - Astra 2-2 | Reacția lui Bogdan Andone, după ce echipa sa a fost egalată în minutul 88

FOTBAL:AFC HERMANNSTADT-AFC ASTRA GIURGIU, LIGA 1 CASA PARIURILOR (17.02.2020)

Video Hermannstadt - Astra 2-2. Giurgiuvenii puteau să-și asigure locul în play-off, dar au fost egalați în minutul 88

balan gheorghe colaj

Video Vasile Miriuţă, disperat după ce a pierdut la Botoşani: "Am făcut cadouri! Greşeli de nu vezi nici la copii şi juniori!"

miriuta

Video Botoşani - Hermannstadt 2-1. Gazdele se impun și urcă pe locul 5, poziție care duce în play-off

bucurie botosani

Cei de la Hermannstadt, optimiști înainte de meciul de Cupă cu FCSB: ”Sperăm să-i eliminăm, cum s-a mai întâmplat”

petrescu gol

Breaking News S-au decis ”sferturile” Cupei României! Cu cine au picat FCSB, Dinamo și Craiova

cupa-romaniei_trofeu_DANG6818-696x464

Video Hermannstadt - Sepsi 2-2! Meci dramatic la Sibiu, cu trei goluri în repriza secundă