Video Gaz Metan Mediaș - Hermannstadt 4-1. Hat-trick Rondon. Medieșenii "răsucesc și mai mult cuțitul" în rana adversarilor

gol rondon

CFR Cluj, sancționată după meciul cu Viitorul! Decizia de ultimă oră luată de Comisia de Disciplină

FOTBAL:CFR CLUJ-FC VIITORUL, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (29.04.2019)

Exclusiv ”A jucat la FCSB, cel mai mare club din România, dar degeaba!”. Jucătorul care l-a dezamăgit pe Ianis Zicu

Zicu

Video Dunărea Călărași - Hermannstadt 0-0. Gabi Iancu, ratare monumentală în minutul 90+2!

dunarea hermannstadt captura

Comunicatul emis de cei de la Dunărea Călărași, după ce au aflat că Hațegan va arbitra meciul crucial cu Hermannstadt

brisan alexa

Video Hermannstadt - FC Voluntari 1-1. Sibienii au irosit o ocazie monumentală în prelungiri

gol voluntari

Exclusiv ”Confirm! Eu voi conduce clubul!”. Prima reacție a lui Iuliu Mureșan după ce a revenit în Liga 1

Dați afară de CFR Cluj, Iuliu Mureșan și Răzvan Zamfir și-au găsit echipă în Liga 1

iuliu muresan razvan zamfir

Video FC Botoşani - FC Hermannstadt 1-0. Fabbrini, gol de 3 puncte marcat în prelungiri