Foto S-a autoprezentat la o echipă din SuperLigă! Ce a urmat a fost de cascadorii râsului

Captură de ecran 2024-01-25 154044

Programul etapei 24 din SuperLiga: când se joacă FCSB - Farul și FCU Craiova - Dinamo

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (17.09.2023)

Ce a spus Silviu Lung Jr. despre un posibil transfer la Rapid

Leo Grozavu, fără milă după ce Poli Iași a fost umilită de Sepsi: ”La pauză trebuia să fac 10 schimbări!”

Video Sepsi - Poli Iași 6-0. Game, set și meci! Covăsnenii au făcut spectacol în primul meci al anului 2024 din SuperLiga

sepsi iasi

Video A revenit SuperLiga României! Primul gol marcat în 2024 este, de fapt, un autogol

autogol sepsi

E dorit de Rapid în locul lui Horațiu Moldovan, dar a primit "interzis" în Giulești! Anunțul conducerii

Silviu Lung jr / Foto: Sport Pictures

Oficial Brazilianul ”mai bun decât Luis Phelipe” a ajuns în SuperLigă! A învățat fotbal la clubul lui Pele și Neymar