Exclusiv Daniel Niculae, reacție fermă după anunțul lui Marius Șumudică: “Nu e la final”

marius sumudica

Valeriu Iftime a plecat ”trist tare” de la stadion: ”Grigore, în 30 de ani, sigur nu mai dă așa o foarfecă”

FOTBAL:FC BOTOSANI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (01.03.2023)

Video&Foto Rapidiștii, bucuroși după victoria de la Botoșani. ”Asta înseamnă să fii echipă mare”

Un an de la sosirea lui Adrian Mutu la Rapid. Cifrele ”Briliantului” pe banca giuleștenilor

adrian mutu rapid

Video Cursă în stilul lui Gareth Bale în Liga 1, dar finalizarea a lăsat de dorit: ”E o ceață pe creier acolo”

mailat gareth bale

Exclusiv Fotbalistul Rapidului care nu a fost ”iertat” după meciul de la Botoșani

ionita

Adrian Mutu a spus ce a simțit când a văzut că Rapidul a fost egalată de FC Botoșani în minutul 90

adrian mutu

Reacția lui Dragoș Grigore după ce i-a adus victoria Rapidului la Botoșani, cu gol marcat din foarfecă în minutul 90+4

grigore

Video FC Botoșani - Rapid 1-2. Grigore, gol din foarfecă, în minutul 90+4. Moldovenii egalaseră în minutul 90

”Vin și eu cu două milioane de euro”. Patronul din Liga 1 care ar investi la Rapid și cum i-a venit ideea

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (10.02.2023)

• 06:15 Digi Gol

MEDIA: Liga Digi Sport, 18:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, 20:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1