Programul etapei a 23-a din Liga 1. Când se joacă Clinceni - Craiova, Hermannstadt - FCSB sau CFR Cluj - Voluntari

Olimpiu Moruțan, în meciul FCSB - Hermannstadt / Foto: Sport Pictures

FC Argeş-Sepsi Sf Gheorghe a fost amânat din cauza unui nou focar de Covid-19

FOTBAL:SEPSI OSK-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (22.02.2019)

Bogdan Andone, furios pe arbitraj, după remiza cu Sepsi: "Deja e a treia etapă, vreau să atrag atenția!"

Bogdan Andone

Video Sepsi - FC Voluntari 2-2. Revenire impresionantă a ilfovenilor în repriza a doua

sepsi gol

Întăriri pentru Leo Grozavu! Sepsi a transferat un internațional slovac

slovac

Mutare inedită în Liga 1. Un portar a fost adus de urgență, doar pentru 3 meciuri

Video Mircea Rednic, nervos după Viitorul - Sepsi 3-3. "Puriul" a fost egalat în trei rânduri, ultima oară în minutul 90

rednic

Video FC Viitorul - Sepsi 3-3. Meci dramatic, cu două penalty-uri. Oaspeții au egalat în prelungiri

FOTBAL:FC VIITORUL CONSTANTA-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 CASA PARIURILOR (26.01.2021)

Video Ce a făcut Colţescu după 46 de zile de pauză de la scandalul imens, declanşat la meciul PSG-Başakşehir

spectatori sepsi3

Video Sepsi - Astra 4-1 | Giurgiuvenii, eșec dureros, dar reclamă penalty-ul și o eliminare a lui Kovacs