Exclusiv Nu e de la cârtițe! Gazonul grupării din Craiova, sub orice critică la meciul cu Astra

gaura captura

Video CS U Craiova - Astra 1-0. Gazon chinuit, victorie chinuită! Oltenii au făcut rocada cu FCSB în clasament

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ASTRA GIURGIU, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (10.03.2018)

Vești proaste pentru Gardoș! ”N-are rost să schimbăm în defensivă”

Florin Gardoş

Reacţia oficială a Astrei, după comunicatul Craiovei: "Probabil că domnii de acolo au o 'listă' proprie"

astra-2

Exclusiv Propunerea lui Găinușă: ”Să înmatriculăm arbitrii în Bulgaria, la fel cum facem cu mașinile”

collage

Exclusiv "E lipsă de respect şi de fair-play!". Edi Iordănescu a condamnat atitudinea Craiovei, înainte de meciul direct

edi iordanescu

Video Exasperat de paradele lui Penedo! Reacția lui Mitriță, la pauza ”sfertului” Craiova - Dinamo

mitrita penedo

Video Oltenii au prins curaj după ce-au eliminat pe Dinamo. ”Nu ne va sta nimeni în cale!”

Alexandru Băluţă

Exclusiv A ieșit cum a vrut FCSB! Motivul real al bucuriei steliștilor după ce Craiova a eliminat-o pe Dinamo

Craiova FCSB

Video Bratu a analizat golul marcat de Craiova cu Dinamo: "Am fost surprinşi de această fază"