A marcat împotriva Rapidului și a avut un mesaj de transmis fostei sale echipe: ”Vreau să le dau peste nas”

cimpanu

Rezultate / Clasamente Fotbal

Ce a spus Mircea Rednic despre arbitraj, după UTA - Rapid 1-1

Captură de ecran 2024-05-10 204331

Nu s-a respectat regulamentul la faza în care Sebastian Colțescu le-a anulat celor de la UTA golul cu Rapid!

coltescu var

Exclusiv Verdict dat imediat în direct, după ce UTA a avut un gol anulat pe final cu Rapid și arădenii au strigat ”hoții, hoții”

Video UTA Arad - Rapid 1-1. Giuleștenii au fost salvați de VAR în minutul 90. Neil Nennon, remiză la debutul în SuperLiga

uta rapid

Momente cum rar se văd, la UTA - Rapid

FOTBAL: UTA ARAD - FC RAPID 1923, SUPERLIGA SUPERBET (13.07.2024)

Aproape de o gafă fără precedent: la câteva minute de 0-3 la ”masa verde” la UTA - Rapid

FOTBAL: UTA ARAD - SC OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (25.04.2024)

Oficial Sold-out la UTA Arad - Rapid

FOTBAL: UTA ARAD - FC VOLUNTARI , SUPERLIGA SUPERBET (30.09.2023)

”Ai ceva de demonstrat Rapidului?”. Răspunsul dat de Valentin Costache înaintea meciului direct

costache

Mircea Rednic a anunțat transferul unui internațional la UTA Arad, chiar înaintea meciului cu Rapid: ”90% e făcut”