16 rezultate pentru eticheta

alanyaspor

Cei 4 români de la Gaziantep, eșec usturător în Turcia! Denis Drăguș a reușit, însă, o performanță rară

drg

Foto "Șumudică a urmărit meciul de aici". Cum arată cabina în care a stat antrenorul la meciul Alanyaspor - Gaziantep

Fără titluuu

Dennis Man, blocat la Parma până la finalul sezonului! Transferul la Alanyaspor a picat

dennis man

Plecarea lui Dennis Man de la Parma se complică! Alanyaspor îl va lua împrumut doar cu o singură condiție

Parma vs Genoa - Serie A TIM 2020/2021

Răsturnare de situație! Anunț de ultimă oră al italienilor: se face transferul lui Dennis Man

dennis man

Dennis Man, dorit de o echipă din Turcia. Transferul s-ar putea realiza în următoarele 24 de ore

Juventus v Parma - Serie A - Allianz Stadium

Galatasaray continuă seria de meciuri fără victorie! Remiză cu Alanyaspor, cu Cicâldău titular și Moruțan intrat pe final

FK6xiccWQAUhaF7

Umilință pentru Șumudică în Turcia: 2-6 pe teren propriu! Malatyaspor rămâne pe loc retrogradabil

Marius Șumudică, la Malatyaspor / Foto Twitter - @YMSkulubu

Eșec surprinzător pentru Galatasaray. Cum s-au descurcat Moruțan și Cicâldău

morutan

Video Ce ghinion pentru Șumudică! Rizespor a pierdut după ce a încasat un gol în minutul șase al prelungirilor

Turkish Super League football match between Fenerbahce and Caykur Rizespor at Ulker Stadium in Istanbul , Turkey onJanuary 30 , 2021.

Șumudică, record impresionant în Turcia! Nicio altă echipă nu se poate mândri cu parcursul său

Marius Șumudică

Jucătorii şi antrenorul lui Rizespor, imagini memorabile înaintea meciului cu Alanyaspor

Rizespor

Video Bogdan Stancu şi-a continuat seria excelentă după accidentare. I-a adus din nou victoria lui Genclerbirligi

stancu

Exclusiv Marius Șumudică a semnat un nou contract cu Gaziantep! Baskanii turci, impresionați

marius sumudica gaziantep

Josef Sural, fotbalist în naţionala Cehiei, a închiriat cu alţi şase colegi un microbuz în care a murit

sural

Coşmar pentru Şumudică. Kayserispor, încă o înfrângere în Turcia. Săpunaru a comis penalty şi a fost eliminat