17 rezultate pentru eticheta

alessio cerci

Declinul unui internațional italian! Din Champions League a ajuns în Serie C

Alessio Cerci

Cassano va juca din nou în Serie A, după o pauză de un an. Va reface cuplul de atac cu Pazzini

pazzo cassano

VIDEO Milan s-a jucat cu ocaziile, împotriva lui Cagliari. Două ratări uriaşe ale rossonerilor

captura ratari milan cagliari

VIDEO&SONDAJ Milan a avut un gol anulat în finalul meciului cu Lazio. A fost corectă decizia?

captura gol anulat Milan

Berlusconi este în culmea fericirii: "Îl vreau pe Cerci de 3 ani!" VIDEO cu prezentarea

berlusconi fericit

Cerci, după ce a semnat cu AC Milan: "Aici am vrut să ajung încă din vară"

cerci masina

Cerci se dă bine pe lângă fanii lui AC Milan, după ce a vrut să meargă la rivala Inter: "Abia aștept să semnez"

cerci milan

Un transfer ratat şi multe dileme

cerci torres

Telenovela a ajuns la final. Alessio Cerci a acceptat să plece de la Atletico şi să meargă la Milan

cerci-1

Atletico îl forţează pe Cerci să accepte împrumutul la Milan. Jucătorul s-a înţeles cu Inter

cerci

El Nino se întoarce acasă. Atletico şi Milan au ajuns la un acord pentru schimbul Cerci - Torres

torres-3

Fernando Torres, monedă de schimb pentru Cerci. Milan vrea să-l readucă în Serie A pe fostul torinez

torres-1

VIDEO Transfer ratat de Atletico? Cerci a jucat doar 54 de minute în 3 meciuri și a fost eliminat într-unul

cerci atletico

OFICIAL Acord între Atletico și AC Torino pentru Cerci. Italianul va evolua 3 ani pe Vicente Calderon

cerci

VIDEO Torino - AS Roma 1-1. Piedică de la fost jucător, după 10 victorii consecutive!

de rossi cerci

VIDEO Torino - Inter 3-3. Eroii lui Mazzarri au rezistat, deși au jucat mult în inferioritate