354 rezultate pentru eticheta

andy murray

VIDEO Andy Murray e primul britanic care a adunat 500 de victorii, după calificarea în sferturile de la Miami

murray

VIDEO Andy Murray şi Tomas Berdych s-au calificat în sferturile de finală ale turneului de la Miami

murray-1

Andy Murray și Rafael Nadal s-au calificat fără emoții în turul III de la Miami

murray

Nadal atacă titlul la Miami, ÎN DIRECT la Digi Sport. În lipsa lui Federer, ibericul e al doilea favorit

rafa nadal

Murray, în ”optimi” la Indian Wells. Va juca, pentru un loc în ”sferturi”, cu Mannarino

murray kohl

Surpriză: Horia Tecău a fost eliminat de Andy Murray, în primul tur la Indian Wells, în concursul de dublu

tecau-1

Big Four reunit în topul ATP după 88 de săptămâni! Dacă învinge la Melbourne, Murray îl întrece pe Nadal

big four2

Murray este primul finalist de la Australian Open! Va juca a patra oară cu titlul pe masă la Melbourne

murray melbourne

Favoriții au câștigat la pas în primul tur la Australian Open. Record pentru Nadal!

rafa nadal

VIDEO Murray și Wawrinka s-au calificat în semifinale la Abu Dhabi. Îi așteaptă Nadal, respectiv Djokovic

abu dhabi

VIDEO Umor britanic: joi, Federer l-a învins pe Murray cu 6-0, 6-1: “Iertați-mă că l-am obosit așa de tare pe Roger!”

murray umor

VIDEO Andy Murray, după ce a fost umilit chiar în fața propriilor fani: "Am încercat totul, e foarte frustrant"

federer murray

VIDEO Federer, a doua cea mai clară victorie din istoria Turneului Campionilor: 6-0, 6-1 cu Murray

roger-1

VIDEO Federer se apropie de victoria 1000, iar Murray trebuie să-l învingă pentru a merge în semifinale

murray federer elvetia

VIDEO Nishikori l-a învins pe Murray, la Londra! Federer a câștigat fără emoții cu Raonic

roger

Federer, Murray și Bautista Agut vor fi premiați la Londra. Elvețianul, preferatul fanilor

federer premii

VIDEO Andy Murray l-a învins pe Dimitrov la Paris și merge la Turneul Campionilor!

andy murray paris

Murray a luat titlul la Viena și a urcat pe loc calificant la Turneul Campionilor

murray viena

Totul pentru Turneul Campionilor! În goana după puncte, pretendenții iau startul la toate competițiile

ferrer murray

VIDEO Gulbis, eliminat la Shanghai. Victorii muncite pentru Murray și Simon

murray shanghai

VIDEO Cele mai frumoase puncte de marţi la Shanghai: autori, Murray şi Anderson

caputra puncte tenis

Murray a câștigat primul titlu după 15 luni! A salvat 5 mingi de meci în finală la Shenzen

murray shenzen-1

Murray a cerut wild-card la Shenzen și Beijing pentru a prinde Turneul Campionilor

murray shenzen

"Blestemul Cincinnati" continuă pentru Djokovic. Nole, învins de Robredo!

tecau murray rojer miami

VIDEO Murray e în formă maximă la Wimbledon! După 103 ani se vor juca sferturi fără americani pe tablou

andy murray anderson

VIDEO Concurs de jonglerii cu mingea la Wimbledon! Nadal și Murray fac spectacol

captura murray

VIDEO EXCLUSIV De vorbă cu mama lui Murray: "Andy va face tot ce poate să câștige iar la Wimbledon"

interviu judy murray pavel

VIDEO Djokovic, Murray și Berdych, în turul 3 la Wimbledon. Ferrer și Gulbis, eliminați

murray s

Febra Mondialului a ajuns și la Wimbledon: “Spaniolii sunt cam tăcuți în vestiar”

nadal fotbal

Andy Murray va fi antrenat de Amelie Mauresmo pentru sezonul pe iarbă

amelie.mauresmo.murray

FOTO Halep, Ivanovic, Murray și Tsonga au dat autografe înainte de Roland Garros