354 rezultate pentru eticheta

andy murray

VIDEO Emoții și fair-play la premierea de la Miami

premiere miami

VIDEO Andy Murray este din nou campion la Miami și urcă pe locul 2 în ierarhia ATP!

andy murray castigator la miami

VIDEO David Ferrer e primul finalist în turneul de la Miami

ferrer finala masters miami

VIDEO Spaniolul David Ferrer este în semifinale la Miami, după 4-6, 6-3 și 6-0 cu Melzer

296763-david-ferrer

SPECIAL Djokovic țintește al patrulea titlu la Miami. Programul transmisiilor de azi

djokovic miami 2012

Nadal și Federer nu participă la ATP Masters Miami

nadal federer blog gabi

VIDEO Del Potro luptă cu Djokovic în penultimul act la Indian Wells!

murray djokovic-1

ANALIZĂ Duminică noaptea începe Australian Open. Tot ce trebuie să știi despre primul Grand Slam al anului

djoko vader-1

VIDEO ATP a decis care e meciul anului 2012: finala Mastersului de la Shanghai dintre Djokovic și Murray

djokovic murray-2

Federer a fost învins de Del Potro, dar cei doi se califică la braț în semifinale. Adversari le vor fi Murray și Djokovic

del potro federer

VIDEO Turneul Campionilor. Tsonga - Murray 2-6, 6-7.  Și Djokovic e în semifinale, după victoria cu Berdych

murray

VIDEO Novak Djokovic rămâne neînvins la Turneul Campionilor, după 4-6, 6-3, 7-5 cu Andy Murray

novak djokovic

Andy Murray se impune în meciul de debut de la Turneul Campionilor

murray

Federer este preocupat de problema dopingului: "Mai multe teste!"

roger federer

S-au stabilit grupele de la Turneul Campionilor, ediția 2012: duel între Novak Djokovic și Andy Murray

djokovic murray

VIDEO La 21 de ani, Janowicz prinde turneul vieții la Paris. S-a calificat în prima semifinală din carieră

jerzyjanowicz-4 3 r560

FOTO Andy Murray a fost uimit de primirea făcută de locuitorii din Dunblane, orașul său natal

murray dunblane

Murray l-a învins pe Djokovic şi e campion la US Open! E primul său titlu la un turneu de Mare Șlem

murray

Novak Djokovic și Andy Murray se întâlnesc în finala de la US Open

djoko murray prieteni

Se schimbă tenisul modern? Jucătorii de top vor să boicoteze Australian Open și să joace un turneu propriu, în Dubai

murray djokovic

Absența lui Rafael Nadal de la US Open reașează podiumul ATP. Reacții de la Federer, Djokovic și Murray

federer nadal murray djokovic

Tenis de clasă la Digi Sport 2. Campionul olimpic Murray va juca în turneul de la Toronto, al treilea ca vechime din circuitul ATP

rogers cup

Victorie de poveste! Andy Murray a devenit campion olimpic, la Wimbledon, după ce l-a învins clar pe Roger Federer

andy murray

cazatura murray

federer-1

Ce zi pentru britanici! Vor avea finaliști la Wimbledon atât în proba de simplu, cât și în cea de dublu