12 rezultate pentru eticheta

asa-pandurii

FRF va da anul viitor verdictul în cazul meciului ASA - Pandurii, întrerupt după prima repriză

c gheata asa - pandurii

Video Avram, făcut praf de un fotbalist al Pandurilor: ”Chiar trebuie să avem cazuri de jucători decedați?”

avram

Video Meciul de la Tg. Mureș chiar putea fi amânat! Articolul din regulament care pune totul pe umerii arbitrului

Video Jucătorii de la Pandurii au explicat de ce au refuzat să continue meciul. Ce le-a spus arbitrul Avram

poza juc Mures

Video ASA – Pandurii 2-0. Gorjenii au refuzat să mai iasă pe teren după pauză, iar centralul a fluierat finalul partidei

final Mures

ASA a reacționat după violențele cu Pandurii: "Deciziile arbitrului au contribuit decisiv"

incidente ASA

Video ASA Tg. Mureș - Pandurii 0-2. Gorjenii au câștigat la pas și se mențin în plasa Astrei

ASA - Pandurii

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Fază amuzantă la ASA - Pandurii. A vrut să "rupă" poarta, însă a stârnit hohote de râs

jazic

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Două faze controversate în primul meci al anului în Liga 1. Au fost sau nu penalty-uri?

captura pen stancioiu

Video ASA Tg. Mureș - Pandurii 0-1. Gorjenii, calificaţi matematic în play-off

bucurie sapunaru

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Mutu a jucat ultimul meci în Liga 1 contra Pandurilor. Va reveni tot cu gorjenii? Ce spune Grigoraș

mutu-8

VIDEO Mureşan, scos din schemă pentru derby-ul cu Steaua? Planul mijlocaşului să poată juca "finala"