16 rezultate pentru eticheta

barcelona - chelsea

Foto Absolut perfect. Ce a făcut Frenkie De Jong la debutul său pentru Barcelona, în meciul cu Chelsea

De Jong

Tot Messi e șef peste șefii Barcelonei. Conducerea "a primit acceptul" argentinianului pentru un nou transfer

Chelsea FC v FC Barcelona - UEFA Champions League Round of 16: First Leg

Fiul lui Mourinho a ironizat fosta echipă a tatălui său: "Messi a confundat-o pe Chelsea cu Real Madrid"

Messi

Barcelona - Chelsea 3-0. Show total cu Messi și Dembele pe Camp Nou

messi barcelona 1

Foto Imaginea serii pe Camp Nou! Cum au fost surprinși Messi și Conte. Reacția italianului

Conte Messi

Iniesta nu o vrea pe Real în sferturile UCL. E la picioarele lui Messi după victoria cu Chelsea

Iniesta bucurie

Barcelona - Chelsea 3-0. Catalanii merg fără emoții în sferturile UCL! Toate echipele calificate

Barcelona Chelsea colaj

Dembele a spart în sfârșit gheața! Francezul a marcat în returul cu Chelsea, din pasa lui Messi

dembele

Barcelona n-a mai repetat gafa imensă din meciul tur cu Chelsea. Ce se întâmplase la Londra

fanion barcelona

Video Iniesta a revenit la antrenamentele Barcelonei. Căpitanul catalanilor ar putea juca în meciul cu Chelsea

iniesta antrenamente

Fabregas revine ca adversar pe Camp Nou: "Chelsea poate elimina Barcelona"

fabregas

Video Barcelona l-a pierdut pe Iniesta în prima repriză! Va rata returul cu Chelsea, din Liga Campionilor

Iniesta accidentare

Meciul care poate relansa La Liga! Catalanii, patru remize în mai puțin de o lună