10879 rezultate pentru eticheta

barcelona

Barcelona dă lovitura pe piața transferurilor. Noua senzație din Bundesliga, aproape de Camp Nou

luka-jovic

Tragere la sorţi sferturi Liga Campionilor | Messi şi echipele engleze. Niciun fotbalist din istorie nu a mai reuşit aşa ceva

united

Manchester United - Barcelona, şocul sferturilor Ligii Campionilor. Catalanii, "naşii diavolilor"

ucl messi

Tragere la sorți sferturi Liga Campionilor | Ronaldo nu are rival în fazele eliminatorii din Liga Campionilor

ronaldo bun

Video Reușita de senzație cu care eliminat-o pe Inter din Europa, sub privirile Barcelonei

Luka Jovic

Anglia, cu patru echipe în sferturile Ligii Campionilor pentru prima oară după zece ani

Bayern vs Liverpool

Video Liga Campionilor | Barcelona - Olympique Lyon 5-1. Catalanii, a 12-a calificare consecutivă în sferturi! Dublă Messi

lionel messi

Video Cinci fani ai lui Olympique Lyon, răniți la Barcelona. Poliția catalană este în alertă

Barcelona - Lyon politie suporteri

Reacţia lui Ernesto Valverde după revenirea lui Zinedine Zidane la Real Madrid

Valverde Zidane

Video O nouă performanță fantastică reușită de Messi, în victoria cu Rayo. Cifrele impresionante ale argentinianului

messi

Video Barcelona - Rayo 3-1. Catalanii au revenit de la 0-1. Gol superb al liderului

Lionel Messi

Neymar nu mai e dorit la Barcelona: "Dembele e mai bun decât el"

Ousmane Dembele

Barcelona i-a cerut să elimine Realul, De Jong s-a conformat. Cifrele fantastice ale mijlocașului lui Ajax

de Jong

Momentul în care vestiarul Realului și-a dat seama că totul s-a terminat

real madrid

Video "Cei de la Real aud lovituri de la 25 de metri!" Atacul lui Pique, după ce Ramos l-a lovit pe Messi: "I-a curs sânge"

"Trebuie să își îmbunătățească pagina de Instagram!" Jose Mourinho, reacție savuroasă după victoria Barcelonei

Jose Mourinho

Real Madrid - Barcelona 0-1 | Catalanii au devenit primii care reuşesc 4 victorii consecutive pe Bernabeu, în La Liga

Real Madrid CF v FC Barcelona - La Liga

Barcelona, victorie istorică: şi-a depăşit marea rivală la meciuri directe, după 87 de ani. Alte recorduri pentru Messi&Co

barcelona deschidere

Video Ramos l-a lovit în faţă pe Messi, dar arbitrul nu a apelat la VAR. Lenglet l-a "răzbunat" pe argentinian

messi ramo1

Real Madrid - Barcelona, pe Digi 4K | Clauze "anti Neymar": catalanii au un prim "11" de 4,5 miliarde €

collage barcelona bun

Real Madrid - Barcelona, pe Digi4K | Tensiuni incredibile la antrenamentul de azi al lui Solari. Ce au făcut fanii

real madrid

Video Barcelona - Valencia este finala Cupei Regelui. "Liliecii" au trecut de Betis în semifinale

Valencia-Betis 1-0

Real Madrid - Barcelona 0-3 | "Detaliile care au trecut neobservate. Ce e nefiresc în această imagine?"

Barcelona Real Madrid

Barcelona scrie istorie în El Clasico: are în ultimii 14 ani aproape la fel de multe victorii pe Bernabeu ca în restul istoriei

Real Madrid vs Barcelona

”Unde este Cristiano?”. Cântecul care s-a auzit pe ”Bernabeu”, în timp ce Real Madrid era umilită de Barcelona

suarez2

Marc-Andre ter Stegen vrea un coechipier german la Barcelona: "Ar fi extraordinar"

Marc-Andre ter Stegen

Real Madrid - Barcelona 0-3 | "Casemiro, cum ar fi fost meciul cu Ronaldo pe teren?". Răspunsul brazilianului

collage ronaldo12

Video Ocazii uriașe ratate de Real Madrid, în prima repriză din El Clasico. Vinicius, ghinionist pe ”Bernabeu”

vinicius

Video Real Madrid - Barcelona | Clasicul fazelor controversate. Trei penalty-uri neacordate de arbitru

real cere penalty

Video Atmosferă electrizantă înainte de Real Madrid - Barcelona! Cum a fost primit autocarul ”galacticilor”

real madrid

Luka Jovic, atacantul disputat de Barcelona şi Real Madrid, e dorit de un alt nume mare al Europei

Luka Jovic

5 G pe Camp Nou, stadionul Barcelonei. Prima arenă din Europa cu o asemenea tehnologie

stadion barcelona

El Clasico | Messi, în fața celui de-al 40-lea episod, se pregătește să "spargă gheața" și în Cupa Regelui

Messi El Clasico

Duckadam a povestit detalii neștiute despre finala istorică din 1986. Cum i-a păcălit pe jucătorii Barcelonei

Duckadam, în finala CCE din '86

Barcelona vrea o nouă rezervă pentru Ter Stegen: un portar crescut de catalani

Andre Onana

Barcelona a luat decizia în privinţa lui Kevin Prince Boateng

kevin prince boateng

Video Real Madrid a depăşit Barcelona la capitolul penalty-uri primite în Primera Division

Levante vs Real Madrid

"Sunt aici pentru a te ajuta". Neymar, impresionat de ajutorul lui Lionel Messi

Neymar Messi

Gerard Pique, aroganța supremă pentru Real Madrid! Ce a putut declara înainte de El Clasico

gerard-pique

Video Sevilla - Barcelona 2-4. Messi a adus de unul singur victoria! Hat-trick pentru argentinian! A marcat și Suarez

Messi

Video L-a "copiat" pe Zidane. Messi a reușit un gol senzațional, în derby-ul dintre Sevilla și Barcelona

Messi gol poza buna

"A fost mai dificil cu el". L-a anihilat și pe Messi, apoi a dat verdictul: "Va fi cel mai bun din lume"

Messi si Marcelo

Lionel Messi blochează un transfer la Barcelona pentru Jordi Alba

messi si jordi alba

Barcelona are o listă cu 5 înlocuitori pentru Luis Suarez. Anunțul făcut de Mundo Deportivo

luis suarez

Depay şi doi coechipieri de la Lyon, prădaţi de hoţi în timpul meciului cu Barcelona