131 rezultate pentru eticheta

baschet liga nationala

Video CSU Sibiu - BC Mureș 54-75. Egalitate în cel mai echilibrat duel din sferturile Ligii Naționale

sibiu mures baschet

Video CSM Oradea - BC Timişoara 74-66. Victorie cu emoţii pentru campioană la debutul în play-off

oradea timisoara

Video Steaua - CSM CSU Oradea 85-70. Runkauskas, cu 21 de puncte, a fost cel mai bun de pe teren

steaua oradea baschet

Video Steaua - BCMU Piteşti 89-74. Roș-albaștrii au revenit pe locul secund în Liga Națională

baschet steaua

Video U-BT Cluj - CSM CSU Oradea 89-75. Campioana, învinsă a 5-a oară în acest sezon de echipa lui Silvășan

cluj oradea baschet

Video BC Timişoara - BCMU Piteşti 88-67. Mladen Jeremic a terminat meciul cu 33 de puncte

baschet timisoara

Video Steaua - U BT Cluj 75-80. 4 din 4. Ardelenii rămân neînvinși în fața roș-albaștrilor în acest sezon

baschet cluj

Video CSU Sibiu - BC Timișoara 77-70. Gazdele au ajuns la 6 victorii consecutive în Liga Națională

baschet sibiu

CSM CSU Oradea - BC CSU Sibiu 66-63. Campioana a pus capăt seriei de 4 eşecuri

baschet oradea

Video CSU Sibiu - CSM Oradea 74-70. Prima înfrângere din acest sezon pentru campioană

Sibiu Oradea

Video BC Timișoara s-a impus pe terenul lui Dinamo cu 73-64

Dinamo baschet

Video Steaua - CSU Sibiu 77-68. A doua victorie consecutivă a "roș-albaștrilor"

baschet steaua sibiu

Video CSM Oradea – U Cluj 84-77. Învingătorii au terminat pe locul doi sezonul regulat

oradea baschet

Video CSU Atlassib Sibiu - SCMU Craiova 78-82. Oltenii au ajuns la 3 victorii în ultimele 4 meciuri

captura baschet sibiu

Video BC Mureş - CSM Oradea 80-92. A 11-a victorie consecutivă pentru liderul Ligii Naționale

a:1:{i:0;s:5:"Video";} SCMU Craiova - "U" Cluj 61-74. Start perfect pentru ardeleni, în faza a doua a campionatului

baschet craiova

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dinamo - CSU Sibiu 90-78. Roș-albii au pus capăt unei serii de 4 înfrângeri consecutive

baschet dinamo

Derby încins și în tribune, la Steaua - Dinamo. Atmosferă de mare meci în Polivalentă

fani steaua baschet

VIDEO Energia Tg. Jiu - SCM U Craiova 86-82. Învingătoarea s-a decis în prelungiri

captura baschet energia craiova

VIDEO Phoenix Galati - U-BT Cluj 85-79. A 4-a victorie în 9 meciuri pentru dunăreni

captura meci phoenix

VIDEO CSU Sibiu - SCM U Craiova 85-78. A patra victorie consecutivă pentru sibieni

csu sibiu

VIDEO Dinamo - Steaua 60-76. Victorie clară a roș-albaștrilor

steaua dinamo baschet

VIDEO Momente emoționante înainte de derby-ul Dinamo - Steaua, la baschet

captura reculegere baschet

VIDEO Energia Tg. Jiu - U-BT Cluj 74-63. A doua victorie a sezonului pentru gorjeni

captura baschet energia

CSMU Oradea - BCMU Piteşti 62-60. Gazdele au trecut pe primul loc în Liga Națională

VIDEO CSU Sibiu - Energia Tg. Jiu 98-80. A doua victorie consecutivă în campionat pentru gazde

baschet sibiu-2

VIDEO BC Mureș - CSMU Oradea 76-85. Oaspeții rămân neînvinși în Liga Națională

captura mures baschet

VIDEO U Cluj - CSU Sibiu 77-74. Învingătoarea s-a descis în ultimul sfert

VIDEO BC Timișoara - CSU Sibiu 53-61. Popa-Calotă, cel mai bun om al oaspeților!

VIDEO Steaua-BC Mureș 87-93. Surpriză în primul meci al semifinalelor!

steaua - bc mures semifinale

All-Star Game-ul de baschet masculin are loc duminică. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport. Componența loturilor

VIDEO U-BT Cluj - BC Timişoara 79-73. Gazdele urcă pe podium în Liga Națională

u bt cluj baschet

VIDEO Steaua – BC Mureș 65-76. Schimbare de lider în Liga Națională de baschet masculin

baschet steaua mures

VIDEO Energia Tg. Jiu - Steaua 79-67. Miloșevic a fost MVP, cu 18 reușite

captura baschet

VIDEO Gaz Metan - CSU Ploiești 74-77. Oaspeții s-au impus la ultima fază

Runkauskas

VIDEO U BT Cluj - BCMU Pitești 94-97. Prima victorie în deplasare după patru luni

captura ubt clu

U BT Cluj - SCM U Craiova 79-63. A 7-a victorie consecutivă a echipei lui Marcel Țenter

captura baschet cluj

VIDEO BC Timişoara - CS Energia Tg. Jiu 96-75. Străinii de pe teren au marcat 169 de puncte

captura baschet timisoara

VIDEO BCM U Pitești - Timba Timișoara 90-88. Câștigătoarea s-a decis în prelungiri

captura baschet-2

VIDEO BC Timișoara - SCMU Craiova 79-73. Ambele echipe au câte 3 victorii după 6 etape

VIDEO SCM U Craiova - BCM U Pitesti 81-92. Oaspeții urcă pe locul doi în Liga Națională

VIDEO CSM Oradea - Steaua 93-94. Victorie în prelungiri pentru roș-albaștri, noii lideri

captura baschet oradea

VIDEO CSU Ploieşti - CSU Sibiu 91-71. Cu 24 de puncte, Labovic a fost cel mai bun om

Ploiesti Sibiu

VIDEO BC Timisoara - Steaua 75-85. Victorie clară în prima etapă a Ligii Naționale