41 rezultate pentru eticheta

bcmu pitesti

Video BCMU Piteşti - BC CSU Sibiu 74-78. Victorie în prelungiri pentru ardeleni, care rămân lideri în Liga Națională

CSU Sibiu

Video CSM CSU Oradea - BCMU Piteşti 81-73. A 7-a victorie la rând a campioanei

baschet oradea

Video BCMU Piteşti - CSM Tg. Mureş 116-78. Argeșenii s-au calificat în sferturile Cupei României

BASCHET MASCULIN:DINAMO STIINTA BUCURESTI-BCM U PITESTI, LIGA NATIONALA (28.12.2018)

Video BCMU Pitești - U-BT Cluj 80-79. Argeșenii s-au impus cu un coș marcat în ultimele secunde

Video CSM CSU Oradea - BCMU Piteşti 82-76. Bihorenii au 6 victorii în ultimele 7 meciuri

baschet oradea pitesti

Video VIDEO BCMU Piteşti - SCMU Craiova 96-92. Jeremic și Korniyenko au făcut spectacol în Trivale

Video BCM U Pitești - U BT Cluj 78-74. Campioana a ratat șansa de a urca pe primul loc

baschet

BCMU FC Argeș - BC Timișoara 78-64. Primul succes din actuala ediție a Ligii Naționale

Video U-BT Cluj Napoca - BCMU FC Argeș Pitești 85-58. Spectacol în primul meci din noul sezon al Ligii Naționale

ubt baschet 1

Video BCMU Piteşti - BC Mureş 72-63. Gazdele au întors rezultatul în ultimul sfert

baschet pitesti

Video BCMU Piteşti - Steaua 72-89. Steliştii se alătură Clujului şi Oradei în semifinale

pitesti steaua

Video BCMU Piteşti - CSM Oradea 76-86. A treia victorie consecutivă a bihorenilor

pitesti oradea

Video BCMU Piteşti - Steaua 72-67. Debut cu stângul pentru Toijala

Pitesti Steaua

Video BCMU Piteşti - CSU Sibiu 71-80. Lalovic a decis câștigătoarea

baschet pitesti sibiu

Video BCMU Piteşti - BC Timişoara 94-73. Gazdele au urcat pe locul 4 în Liga Națională

Video BCMU Piteşti - U-BT Cluj 82-88. Revenire de senzație a ardelenilor

captura baschet pitesti

Video BCMU Piteşti - CSM CSU Oradea 76-64. Record negativ înregistrat de campioană

Video BCMU Piteşti - BC Mureş 84-71. A şasea victorie în Liga Naţională

c baschet pitesti

Video SCMU Craiova - BCMU Piteşti 77-90. Argeșenii și-au luat revanșa

captura baschet

Video BCMU Pitești - Dinamo 81-71. Roș-albii, fără nicio victorie în acest sezon

baschet dinamo pitesti

Video BCMU Pitești - Phoenix Galați 75-49. Succes categoric al argeșenilor

BCMU Pitesti - U Cluj 72-68. Argeşenii şi-au luat revanşa pentru înfrângerea din Cupă

baschet Pitesti

U BT Cluj - BCMU Pitești 84-81. Ardelenii merg în Final Four-ul Cupei României

captura baschet cluj

VIDEO BCMU Piteşti - Phoenix Galaţi 89-77. A patra victorie pe teren propriu, în acest sezon

VIDEO BCMU Piteşti - BC Mureş 70-62. A patra victorie pentru gazde în prima ligă

CSMU Oradea - BCMU Piteşti 62-60. Gazdele au trecut pe primul loc în Liga Națională

VIDEO BCMU Piteşti - Energia 85-86. Se cunoaște prima semifinalistă a Ligii Naționale

energia

VIDEO CSU Sibiu - BCMU Piteşti 66-81. Gazdele au câştigat finala mică a Cupei României

finala mica

VIDEO BC Timişoara - BCMU Piteşti 91-81. Elevii lui Petricevic, în finala Cupei României

VIDEO BCMU Piteşti - CSU Sibiu 75-74. Piteştenii şi-au asigurat prezenţa în playoff

captura baschet Sibiu

VIDEO CSMU Oradea - BCMU Pitești 104-97. Doi jucători au marcat aproape jumătate din punctele învingătorilor

baschet-oradea

VIDEO BCMU Pitești - CSU Ploiești 80-88. Zigerenovic a fost MVP-ul campioanei

captura baschet pitesti ploiesti

VIDEO Gaz Metan - BCMU Piteşti 68-66. Medieşenii au obţinut dramatic a şaptea victorie în Liga Naţională

captura baschet medias

VIDEO BCM U Piteşti- BC Mureş 82-89. Surpriză în Liga Națională de baschet masculin

captura baschet pitesti mures

VIDEO BCM U Pitești - CSM Oradea 99-94. Gazdele sunt revelația acestui sezon

captura basket pitesti

VIDEO U Mobitelco - BCM U Pitești 87-83. Prima victorie în patru meciuri directe din acest sezon