214 rezultate pentru eticheta

betis

Video Betis - Athletic Bilbao 1-0. A cincea victoria a sezonului pentru andaluzi

betis bilbao

Video Betis – Deportivo 1-0. Andone, obligat să înscrie în retur pentru a spera la optimile Cupei Spaniei

captura sanabria

Video Eibar - Betis 3-1. Gazdele, neînvinse în faţa andaluzilor în ultimii 15 ani

eibar

Video Villarreal - Betis 2-0. Gol superb al lui Trigueros

villarreal betis

Zidane îi avertizează pe fanii lui Real Madrid: "Nu sunt un magician"

zidane real

Video Betis - Malaga 1-0. Victorie pentru echipa lui Poyet în derby-ul andaluz

betis malaga-1

Video Sevilla – Betis 1-0. Mercado a înscris singurul gol din derby-ul local

mercado

Video Betis Sevilla – Granada 2-2, un meci cu patru goluri, un cartonaș roșu și un penalty ratat

betis

Video Valencia - Betis 2-3. Primul succes pe Mestalla, în ultimii 30 de ani

valencia

Video Exclusiv Andaluzii i-au stabilit prețul lui Andone! Românul pleacă de la Cordoba: ”Vreau să cresc!”

andone flo

Florin Andone, la un pas de revenirea în Primera. Betis, cel mai aproape de transferul românului

andone betis

Reacţia dură a lui Luis Enrique de la pauza meciului cu Betis. "Treziţi-vă sau vom pierde titlul"

barca

Barcelona a jucat 257 de minute, aproape 3 partide complete, în superioritate numerică în acest sezon

westermann

Video Sevilla - Betis 2-0. Echipa lui Emery, la prima victorie în campionat după cinci etape

derby sevilla

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Betis - Sporting Gijon 1-1. Golurile s-au marcat în doar două minute

betis gijon

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Betis - Valencia 1-0. 12 meciuri consecutive fără victorie, în La Liga

rossi

VIDEO Betis - Sevilla 0-0. După 615 zile de așteptare, cele două rivale vor fi adversare și în Cupa Regelui

betis sevilla

VIDEO Keylor Navas are procentaj de 100% la penalty-uri apărate în acest sezon, la Real

keylor

VIDEO Betis - Deportivo La Coruna 1-2. Oaspeţii au obţinut a doua victorie a sezonului

betis

Real şi-a stabilit următoarea ţintă. "A făcut un Campionat European excelent"

ceballos

VIDEO&SONDAJ Ratări uriașe în etapa de debut din La Liga. În ce partidă a fost cea mai mare?

captura ratari spania

VIDEO Betis - Villarreal 1-1. Remiză cu mulți nervi

captura betis villarreal

Real Betis a promovat matematic în Primera Division și a stabilit un nou record. Îl poate lua pe Florin Andone

real betis

Un rival, 10 ani de la debut în aceeași zi cu Messi! Arbeloa, în istorie la națională!

arbeloa alvaro

Cel mai bun sezon din istoria fotbalului spaniol! Ibericii au mai doborât un record

spanish football

Formațiile spaniole, vulnerabile doar în fața conaționalelor. Are Sevilla prima șansă în finala UEL?

sevilla

Pepe Mel a plecat de la WBA după doar 4 luni, deși a reușit să evite retrogradarea echipei

pepe mel

Victoria lui Getafe a retrogradat-o matematic pe Betis în Segunda Division

real betis

VIDEO Messi a marcat împotriva a 100 de portari diferiți cu FC Barcelona

leo mess

VIDEO Villarreal-Betis 1-1. Surpriză pe „El Madrigal”

atletico villarreal

VIDEO Granada - Betis 1-0. Prima victorie după trei înfrângeri, pentru gazde

gol granada

Dorlan Pabon, împrumutat la Sao Paulo. A schimbat 6 echipe într-un an și jumătate!

dorlan pabon

Antrenorul lui Real Betis și-a obligat jucătorii să rămână pe teren pentru a fi huiduiți

betis jucatori centru

VIDEO Valladolid - Betis 0-0. Oaspeții n-au mai câștigat din septembrie în La Liga!

captura valladolid betis

Dayro Moreno, fostul atacant al Stelei, dorit de patru cluburi importante din Spania

moreno dayro

VIDEO Betis - Barcelona 1-4. Fără Messi, lovit, catalanii au fost salvați de Valdes