214 rezultate pentru eticheta

betis

Video Portarul a scris istorie în Atletico Madrid - Betis! Și-a dat autogol, a comis un penalty și l-a apărat. În 20 de minute

profimedia-0853279285

David de Gea, la un pas de transfer!

Manchester United v Newcastle United, EFL Carabao Cup, Final, Football, Wembley Stadium, London, UK - 26 Feb 2023

Record! S-a scris istorie în mercato

Real Betis v FC Barcelona - La Liga EA Sports

Xabi Alonso, transfer de titlu în Bundesliga: îl vrea pe atacantul care își ține averea în lei

Video Betis - Barcelona 2-4. Catalanii au rezolvat meciul în prelungiri, după ce Betis a egalat cu două goluri în trei minute

profimedia-0839193164

Video Exclusiv Florin Prunea s-a pus în locul lui Horațiu Moldovan! Ce ar face dacă ar avea contractul lui Betis pe masă

prunea

Damjan Djokovic i-a dat un sfat sincer lui Horațiu Moldovan: ”Să se ducă la aeroport și fără bagaje!”

MixCollage-18-Jan-2024-05-19-PM-675

Exclusiv Arlauskis, la Rapid? Victor Angelescu a dat răspunsul pe loc

CFR Cluj v FC U Craiova 1948 - Romania Liga 1, Cluj-Napoca - 16 Jul 2021

E dorit de Rapid în locul lui Horațiu Moldovan, dar a primit "interzis" în Giulești! Anunțul conducerii

Silviu Lung jr / Foto: Sport Pictures

Presa din Spania i-a făcut "radiografia" lui Horațiu Moldovan! Portarul Rapidului e așteptat la Betis

Video Exclusiv Horațiu Moldovan, dorit de Betis, Celtic și Ludogorets, sfătuit de un apropiat. ”Așa e cel mai bine pentru el”

horatiu-moldovan

Video Exclusiv Unul dintre agenții lui Moldovan, surprins că nu se bifează transferul la Betis. ”Nu știu ce se întâmplă”

Video Exclusiv Horațiu Moldovan, ”chilipir” pentru Betis: ”E o afacere bună!”

moldovan

Exclusiv Silviu Lung jr, variantă pentru Rapid, după iminenta plecare a lui Horațiu Moldovan

Exclusiv Salariul lui Horațiu Moldovan la Betis: ajunge să câștige de șapte ori mai mult decât la Rapid

FC Hermanstadt v FC Rapid Bucuresti - Romanian SuperLiga 1, Medias - 14 Oct 2022

Horațiu Moldovan pleacă la Betis, care îi achită clauza de reziliere

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

Interes din Premier League pentru Horațiu Moldovan

Ianis Hagi nu a fost menajat de spanioli, după meciul nereușit la Alaves: ”O impresie gri”

Horațiu Moldovan poate ajunge în La Liga

Oficial Isco a semnat!

Real Betis v Real Madrid CF - LaLiga EA Sports, Sevile, Spain - 09 Dec 2023

Video Betis - Real Madrid 1-1. ”Galacticii”, pas greșit în lupta pentru titlu

profimedia-0828134909

Cine s-ar fi așteptat! Spaniolul care își ține în lei milioanele de euro câștigate în fotbal

Are cinci trofee UEFA Champions League și visează să revină la echipa națională

CAPTION CORRECTION

Antrenorul lui Deportivo Alaves a explicat de ce l-a înlocuit pe Ianis Hagi, deși a contribuit la golul contra lui Betis

F7_8CIaXQAADlL9

Ce notă a primit Ianis Hagi după prestația din meciul cu Real Betis

Deportivo Alaves v Athletic Club - LaLiga EA Sports Ianis Hagi of Deportivo Alaves in action during the LaLiga EA Sports

A spus lucrurilor pe nume, după ce a petrecut 9 ani la Real Madrid: cât a ajuns să valoreze acum

Paris, France -01 20 2022 : the Real Madrid logo on a football shirt

Xavi a spus care jucător este "inima echipei", după ce Barcelona a umilit-o pe Betis cu 5-0

FC Barcelona v Real Sociedad - LaLiga Santander

Video Un fost fundaș al Barcelonei, gol de la mijlocul terenului! Ibericul s-a transformat într-un ”monstru” FOTO

bartra

Milionarul care se îmbracă de la second-hand, gata să-și îndeplinească marele vis

bellerin

Un club vrea să ia "la pachet" 5 fotbaliști de la Barcelona! Anunțul presei spaniole

profimedia-0643612184

Video&Foto Joaquin, final de carieră! “Multe amintiri frumoase”. Momente emoționante în meciul Betis - Valencia

Real Betis v Valencia CF - Liga Santander

Situație inedită pentru cel mai tânăr debutant din istoria Barcelonei

ESP: FC Barcelona, Barca Real Betis. La Liga Santander Lamine Yamal of FC Barcelona during the La Liga match between FC

Video Barcelona - Betis 4-0. Catalanii câștigă fără probleme și se distanțează din nou la 11 puncte de Real Madrid

Christensen FC Barcelona, Barca during a La Liga Santander match between FC Barcelona and Betis at Spotify Camp Nou, in

Video Real Madrid - Almeria 4-2. Hat-trick-ul lui Benzema și golul superb al lui Rodrygo le aduc toate punctele ”Galacticilor”

gol benzema

Foto Soția l-a făcut să-i ”ia foc” limba. Cum a reacționat fotbalistul

Rashford, pe urmele lui Haaland și Mbappe! Recordul stabilit în meciul Manchester United - Betis

rashford

Are cinci Ligi ale Campionilor cu Real Madrid, dar nimeni nu vrea să-l transfere

Real Madrid v Manchester City, UEFA Champions League, Round of 16, 1st Leg, Football, Santiago Bernabeu Stadium, Spain - 26 Feb 2020

Real Madrid, încă un pas greșit! Carlo Ancelotti, reacție vehementă: “Acest moment trebuie să ne afecteze”

Real Betis V Real Madrid - Liga Santander, Sevilla, Spain - 05 Mar 2023

Video 2-0 pauză, 2-3 final, patru penalty-uri și trei cartonașe roșii. Meciul cu de toate din La Liga

Video Betis - Barcelona 1-2. Trupa lui Xavi se distanțează la 8 puncte de rivala Real Madrid

Cupa Spaniei, optimi | 4 echipe s-au calificat în sferturi! Barcelona și Real Madrid luptă joi pentru ultimele bilete

FC Barcelona v Leganes - Spanish King Cup, Spain - 30 Jan 2020

Video&Foto Betis - Barcelona 1-1 (2-2 d.p. 2-4 d.l.d.). Calificare cu emoții și va fi El Clasico în finala Supercupei Spaniei

barcelona bucurie

Video&Foto Real Madrid a ajuns la Riyadh pentru Supercupa Spaniei! Cum arată avionul cu care s-au deplasat ”galacticii”

real la riyadh

Real Madrid - Barcelona, în luna ianuarie? A fost stabilit programul Supercupei Spaniei

Real Madrid v FC Barcelona, La Liga, Football, Santiago Bernabeu Stadium, Madrid, Spain - 16 Oct 2022

Real Sociedad - Betis 0-2. Oaspeții au obținut victoria pe final de joc

Jucătorul salvat de Ancelotti, cu intervenții la conducere, vrea acum să plece! A început negocierile cu o echipă

Liverpool FC v Real Madrid - UEFA Champions League Final 2021/22

Scandal mare în Spania! Arbitrul VAR, Pol van Boekel, a dictat penalty pentru Roma, după ce a privat Barcelona de un 11 m

roma betis penalty

Aurelien Tchouameni l-a făcut uitat pe Casemiro, la Real Madrid. Performanța istorică reușită la ultimul meci

Real Madrid CF v Real Betis - LaLiga Santander, Spain - 03 Sep 2022

Fotbalistul care e ”disperat” să plece de la Real Madrid, după finala UEFA Champions League

Carlo Ancelotti și Dani Ceballos / Foto: Profimedia

Video Real Madrid - Betis 0-0. "Albii", remiză la ultimul meci înaintea înfruntării cu Liverpool din Champions League

Real Madrid CF v Real Betis - La Liga Santander

Un ”monument de tristețe”: s-a așezat pe gazon și a plâns după ultimul meci. Campanie de strângere de fonduri dorită