11 rezultate pentru eticheta

bianca costea

Prima reacție a lui David Popovici, după o nouă medalie de aur la Lima: ”Vă aplaud și vă mulțumesc”

popovici

Bianca Costea și David Popovici, medalii de aur la 50 și 100 de metri! Vlad Stancu a luat bronzul la 1.500 de metri

bianca

popovici

O nouă finală pentru David Popovici la Lima. Proba în care România a terminat cu primul timp

Bianca Costea a cucerit medalia de argint în proba de 50 metri liber la Campionatul European de înot pentru juniori de la Otopeni

bianca-costea (2)

Video Prima reacție după argintul european la ștaferă mixtă 4x100. David Popovici a ajuns idol și pentru colegii de echipă

natație

O americancă din Las Vegas, gata să câștige medalii alături de David Popovici, la ”Europeanul” de la Otopeni

rebecca-diaconescu

După eliminarea de la Tokyo, Bianca Costea e deja cu gândul la Paris 2024! Cum a trăit experiența de la Jocurile Olimpice

profimedia-0623845602

Bianca Costea a terminat pe locul 2 în serie la 50 de metri liber, dar a fost eliminată de la JO 2020

Programul sportivilor români la Jocurile Olimpice de la Tokyo în ziua de vineri, 30 iulie