38 rezultate pentru eticheta

brest

Foto PSG, calificare în ”sferturile” Cupei Franței, după ce a jucat în superioritate numerică pe final de meci

psg brest (4)

Video PSG - Brest 2-2. Campioana Franței, egalată printr-un gol cu călcâiul

Premieră în Franța. O echipă a cerut eliminarea arbitrajului video

VAR File Photo

Video Brest - CSM București 24-21. ”Tigroaicele” au pierdut în Franța, după ce au ratat ocazii importante

Handbalistele bucurestene la un timeout alaturi de antrenorul lor Adrian Vasile in meciul de handbal feminin dintre CSM

Dinamo vrea un jucător cu meciuri jucate în Ligue 1 în acest sezon

Ligue 1 - Lyon v Stade Brestois 29

Video&Foto Scandal uriaș în Franța! Kylian Mbappe, huiduit de tot stadionul, după ce un adversar l-a strâns de gât

mbappe

Video PSG o învinge la limită pe Brest. Kylian Mbappe a reușit o dublă pentru parizieni

brest-psg

Doar două echipe au punctaj maxim în Ligue 1. PSG, fără victorie în două etape

RC Lens v Stade Rennais - Ligue 1 Uber Eats

Video Brest - PSG 1-2. Victorie chinuită pentru campioana Franței! Kylian Mbappe, din nou eroul parizienilor

Kylian Mbappe (PSG) FOOTBALL : Brest vs PSG - Ligue1 - 11/03/2023 JBAutissier/Panoramic PUBLICATIONxNOTxINxFRAxITAxBEL

Video Cristina Neagu, după egalul ”smuls” în ultima secundă cu Brest: ”Un egal cât o victorie”

cristina-neagu

Video CSM București - Brest 30-30. Cristina Neagu a egalat în ultima secundă! ”Tigroaicele” se mențin pe primul loc în grupă

csm bucuresti

Video Brest - CSM București 26-33. "Tigroaicele" obțin a doua victorie din grupele Champions League

Video Scandal în Franța! Un jucător de la PSG, iertat de cartonașul roșu după ce i-a dat peste mână arbitrului

PSG

Video Cristina Neagu și aruncarea perfectă de la 7 metri. Gol superb marcat în Brest - CSM București

neagu

Video CSM București - Brest 29-30. Înfrângere dramatică în ultima secundă pentru ”tigroaice”

csm brest

Video CSM București are trei victorii la rând în Liga Campionilor. Adi Vasile: “Brest pune mereu presiune pe adversar”

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-BUDUCNOST BEMAX, LIGA CAMPIONILOR (24.10.2021)

O echipă din Ligue 1, boicotată de presa franceză! Incidentul care a provocat această reacție

Monaco, Monte-Carlo - August 06, 2021: French L1 Football Match AS Monaco vs. FC Nantes Press Conference at the Louis II Stadium with Ligue 1 Uber Eats Microphone and Logo. Mandoga Media

Video Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri superbe

Paris Saint Germain v RC Strasbourg - Ligue 1 Uber Eats

Transferul lui Lionel Messi la PSG, raiul bișnițarilor! Cât a ajuns să coste un bilet la meciul din campionat cu Brest

profimedia-0626433548

Pochettino, surprins de "panica teribilă" a francezilor, înaintea returului cu Barcelona: "Avem un plan"

profimedia-0591433207

Video Mbappe, replică pentru Haaland și Lewandowski cu "un gol bestial", chiar înaintea returului cu Barcelona

profimedia-0595681614

Video Fază de cascadorii râsului în Ligue 1. Portarul a trimis de două ori în barele porții sale, la aceeași fază

1272264_1272264_brest

Alex Dobre, titular pentru prima dată în Ligue 1. Situație dificilă pentru echipa românului

profimedia-0557778744

Video Lille - Brest 1-0. Gazdele, care au ratat un penalty în prelungiri, au urcat pe podium

Lille OSC v Chelsea FC: Group H - UEFA Champions League

Marseille - Brest 2-1. Final incredibil. OM a fost egalată în minutul 88, însă a dat lovitura un minut mai târziu

Marseille

Video Saint-Etienne - Brest 1-1 | "Verzii" nu au putut obține a doua victorie consecutivă în Ligue 1

brest-ajaccio

VIDEO Zlatan, în căutarea golului perfect. Aproape i-a reuşit "lovitura scorpionului"

2ibra

VIDEO Brest - Marseille 1-2. Echipa din vestul Franței a pierdut primul meci de acasă în acest sezon