29 rezultate pentru eticheta

brugge

Răzvan Lucescu a transmis un mesaj categoric după ce PAOK a pierdut meciul tur din sferturile Conference League

Griechenland Fußball Super League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 17.09.2023 PAOK Thessaloniki - Aris Salo

Video Benfica - Club Brugge 5-1. Portughezii impresionează și sunt în “sferturile“ UEFA Champions League

profimedia-0761082332

Un fost jucător al Universității Craiova riscă opt luni de închisoare după ce a bătut un bărbat

vandelanoitte

Barcelona a renunțat prea ușor la el, iar acum face spectacol în Liga Campionilor. Arsenal a intrat pe fir

Atletico de Madrid v Club Brugge, UEFA Champions League Group B Football match, Jan Breydel Stadium, Bruges, Belgium - 04 Oct 2022

PSG, mai slabă cu Leo Messi? Omul care nu le dă șanse francezilor la câștigarea Champions League

Soccer Cl Group Stage Club Brugge Vs Paris Saint-Germain, Brugge, Belgium - 15 Sep 2021

News Alert Răzvan Marin și-a găsit echipă! Unde va evolua românul din vară. Anunțul presei din Țările de Jos

răzvan marin

Video Brugge - PSG 0-5. Meci de golaveraj pentru parizieni. Kylian Mbappe a doborât un record istoric în UCL

psg

PSG, în faţa unui record istoric în Champions League, în această seară! Niciun club nu a reuşit aşa ceva în istoria UCL

PSG

Video "Nou procedeu: golul prin împiedicare!" Emmanuel Dennis a reușit o dublă caraghioasă la Real Madrid - Brugge

Emmanuel Dennis

Ferencvaros a produs surpriza zilei în Liga Campionilor. Rezultatele serii din turul 3 preliminar

Champions League

Super-lovitura pe care vrea să o dea Gigi Becali: Dorin Rotariu, la FCSB! Contra: ”Am vorbit cu el!”

FOTBAL:ANTRENAMENT ROMANIA INAINTEA MECIURILOR CU CHILE SI FINLANDA (28.05.2018)

Mihai Stoica a făcut anunţul! Rotariu a dat răspunsul final pentru FCSB

rotariu 112

Video Charleroi - Club Brugge 1-3. Oaspeții fac un pas imens spre titlu

captura brugge

Video Răzvan Marin a participat la un meci nebun cu 8 goluri, în Belgia

Razvan marin

Video Anderlecht - Club Brugge 1-0, în derby-ul Belgiei. Chipciu a fost din nou rezervă

anderlecht colaj

Video Lokeren - Club Brugge 0-4. Debut de sezon în forţă pentru vicecampioana Belgiei

lokeren brugge

Exclusiv Contra o "spionează" pe Bilbao la meciul contra echipei unui fost dinamovist. Ajutor prețios din Spania

contra dinamo bilbao

Video Club Brugge - Gent 2-1. Echipa lui Dorin Rotariu a prins Liga Campionilor

bruges gent

Video Reacţia lui Rotariu, după primul gol la Brugge. "E motivant pentru mine"

rotariu

Video Exclusiv Rotariu, după debutul la Brugge: "Era un moment crucial în viaţa mea"

captura rotariu

Exclusiv Dorin Rotariu, transferat la Club Brugge!

rotariu bun

Video Surpriză de proporții în Rusia. Moți și Keșeru, titulari la Ludogorets. Rezultatele, marcatorii și clasamentele grupelor

champions league-1

VIDEO FC Brugge - Lokeren 2-1. Gazdele rămân aproape de liderul Gent

brugge

VIDEO Manchester United, la un pas de revenirea în grupele UCL. Depay, noul idol de pe Old Trafford

man utd

Fatai a marcat pentru Brugge la 10 minute de la intrarea pe teren, în derby-ul Belgiei