54 rezultate pentru eticheta

campionatul mondial de handbal feminin

Video Franța - Norvegia, finala Campionatului Mondial! Nordicele au câștigat dramatic în fața Danemarcei, ”Les Bleues” s-au distrat cu Suedia

MjMxZWJmZGQ3MTllYmRhZGU5ODMyYTg3NjU5.thumb

Video Danemarca - Muntenegru 26-24 / Suedia - Germania 27-20. S-au aflat semifinalele | Toate rezultatele zilei

10 goluri diferență la pauză! Germania, umilită la CM de handbal feminin. Cât s-a terminat meciul din sferturi

2023 IHF Women's World Championship, Day 15, Quarter final, Swed

Video CM Handbal | Olanda - Norvegia 23-30 și Franța - Cehia 33-22, în sferturile de finală

Mihai Covaliu nu s-a ferit de cuvinte, după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

Denmark v Romania, IHF Women™s World Handball Championship 2023, Herning, Denmark Herning, Denmark. 05th, December 2023.

Ce a vrut să spună? Crina Pintea, mesaj criptic după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

profimedia-0828794722

Surpriză uriașă la Campionatul Mondial de handbal feminin: finalista din 2019 n-a trecut de grupele principale!

profimedia-0826891430

Video CM Handbal | Franța - Norvegia 24-23 / Slovenia - Austria 32-27 / Olanda - Spania 29-21. Toate rezultatele zilei

2023 IHF Women's World Championship, day 5, Senegal - Sweden

Cristina Neagu a postat un mesaj sugestiv, după ce România a rămas fără șanse de calificare în sferturile CM

neagu

CM Handbal | Coreea de Sud - Franța 22-32 / Brazilia - Argentina 33-19. Rezultatele complete

Feature: HBF Handball auf Spielfeld, an Linie, Kreis / HSG Leinfelden-Echterdingen - SG H2Ku Herrenberg, Handball, 2023/

Cine ar putea fi urmașa Cristinei Neagu la națională. Are 18 ani și a jucat deja pentru România

HANDBAL: ROMÂNIA - GERMANIA, IHF WOMEN'S WORLD CHAMPIONSHIP 2024 (7.12.2023)

Presa din Danemarca, revoltată după înfrângerea cu Japonia! Nordicii au acuzat arbitrajul

Denmark v Japan, IHF Women™s World Handball Championship 2023, Herning, Denmark Herning, Denmark. 07th, December 2023. S

Doar printr-o "minune" mai poate ajunge România în sferturi la Mondial! Scenariul demn de SF care ne-ar califica

profimedia-0827661325

Nemții au remarcat o singură jucătoare din tabăra României, după ce Germania a întors scorul în repriza a doua

Video CM Handbal | Olanda -Brazilia 35-27. Franța - Austria 41-27. Coreea de Sud - Slovenia 27-31. Rezultatele complete

cm handbal feminin

Avertisment în privința Cristinei Neagu, înainte de România - Germania

frh

Calculele calificării României în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin

profimedia-0827052645

Ce s-a scris în presa din Danemarca despre jucătoarele României, după victoria la 16 goluri diferență

romania

Video Danemarca - România 39-23. ”Tricolorele”, eșec în ultimul meci al Grupei E de la CM de handbal feminin

danemarca romania

Cristina Neagu, la ultimul Campionat Mondial alături de România. ”Îmi doresc să fiu pe teren”

cristina-neagu-cm

Florentin Pera a spus care a fost ”punctul forte” al ”Tricolorelor” în România - Serbia 37-28

profimedia-0825944637

Cristina Neagu, OUT din lotul României pentru meciul cu Serbia

HANDBAL FEMININ:ROMANIA-MUNTENEGRU, TURNEU PREOLIMPIC 2020 (21.03.2021)

Meci pe muchie de cuțit în grupa României de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Rezultatele și clasamentele

profimedia-0825972398

Video CM handbal feminin | Franța - Angola 30-29, Ungaria - Paraguay 35-12, Germania - Japonia 31-30

Video Brazilia - Ucraina 35-20 și Coreea de Sud - Austria 29-30, în primele meciuri de la Campionatul Mondial de handbal

Campionatul Mondial de handbal feminin începe, LIVE la Digi Sport. Grupele și programul României

Cristina Neagu a scris un singur cuvânt după calificarea României la Campionatul Mondial

profimedia-0402115041

Video Franța – Suedia 31-26, în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. Programul semifinalelor

profimedia-0648170645

Video Tabloul sferturior de finală de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Norvegia - Rusia, adevăratul "blockbuster"

profimedia-0647805977

Concluziile selecționerului Adrian Vasile după Campionatul Mondial de handbal: "Nu sunt mulțumit de locul 13"

HANDBAL FEMININ: ROMANIA-IRAN, CAMPIONATUL MONDIAL (03.12.2021)

Video Dramatic! România putea egala Olanda în ultimele secunde, dar portarul de la CSM București a salvat campioana mondială

Bergen 20211125.Dutch goalkeeper Tess Wester during the match between Norway and the Netherlands in a four-nation handball tournament in Aasane Arena.Photo: Beate Oma Dahle / NTB

Exclusiv Prima reacție după meciul eroic Olanda - România 31-30: "Mulțumesc frumos, nu mai avem nicio șansă"

crina pintea

Video "Uraganul" Crina Pintea. Gol superb marcat în meciul Olanda - România, de lângă 3 adversare

pintea

Video CM de handbal feminin | România - Norvegia 22-33. Primul eșec pentru “tricolore” în Spania

romania norvegia

Prima reacție a lui Adi Vasile după România - Kazahstan 38-17: "Nici nu știu cum să le spun fetelor în vârstă"

barbosa 5

Video CM de handbal feminin | România - Kazahstan 38-17. "Tricolorele", calificate în grupele principale după un nou recital

romania handbal feminin

Video O nouă accidentare cumplită la CM de handbal feminin! Strigăte și lacrimi de durere

accidentare-mamic5

Video CM de handbal feminin | Victorii clare pentru Germania, Spania și Danemarca. România joacă duminică, pe Digi Sport 1

Echipa Germaniei, la Campionatul Mondial de handbal feminin / Foto: Profimedia

bors 3

Video CM de handbal feminin | România - Iran 39-11. Debut în forță pentru "tricolore", care au avut în față un adversar slab

gol romania

Video&Foto Accidentare groaznică în meciul România - Iran, la CM de handbal feminin! Oana Borș a părăsit sala în lacrimi, pe targă

bors

Foto Cum le motivează Adi Vasile pe handbaliste înainte de Mondial. ”Ne prinde bine absența Cristinei Neagu!”

cristina neagu antre nat

Campionatul Mondial de handbal feminin, prima competiție majoră la care vaccinarea va fi obligatorie

Coronavirus In Gaza City, Palestine - 01 Sep 2021

Naționala de handbal feminin a României s-a calificat la Campionatul Mondial! Victorie fără emoții în Macedonia

Cristina Neagu, în meciul Macedonia de Nord - România / Foto: Sport Pictures

Exclusiv Mesaj pentru handbaliste de la o mare jucătoare: "Abia la 29 de ani am învăţat să joc inter drept"

carmen amariei

Video Brazilia - Franța 19-19. Remiză dramatică la Campionatul Mondial din Japonia

brazilia-franta

Video Kazahstan - Muntenegru 21-30. Radicevic a făcut spectacol sub îndrumarea lui Adi Vasile

muntenegru

Presa de la Madrid jubilează după România - Spania 16-31: "Atacurile au fost electrizante"

romania-marca

Video Japonia - Argentina 24-20. Start perfect pentru gazdele Campionatului Mondial

japonia

Video Imagini emoționante la Kumamoto. Sala s-a cutremurat în momentul intonării imnului național

imn

Video Germania - Brazilia 30-24. Eckerle a făcut minuni în poarta nemțoaicelor, în primul meci de la Campionatul Mondial