Declarație jenantă a celui care a înscris cu mâna în poarta Braziliei: "De ce aşa o mare controversă?"

raul peru

Ruptură la Barcelona? Neymar nu e lăsat de clubul catalan la ediția centenară a Copei America!

neymar dunga

VIDEO Brazilia a câştigat categoric amicalul cu SUA. Neymar a intrat la pauză şi a marcat o dublă

neymar sua

Dunga, după eliminarea Braziliei: ”Copa America e o competiție fără valoare”

dunga

Două dintre favoritele Copei America intră în competiţie. Columbia şi Brazilia joacă LIVE la Digi Sport

brazilia

VIDEO Dunga recunoaşte că l-a vrut pe Eder la naţionala Braziliei: "Era pe lista mea"

eder-1

VIDEO Franţa - Brazilia 1-3. Sud-americanii s-au impus pe terenul pe care au pierdut finala CM 1998

nezmar

Dunga revine pe stadionul unde a pierdut Cupa Mondială. Amicalul Franţa - Brazilia, la Digi Sport 1

dunga

VIDEO Turcia-Brazilia 0-4. A cincea victorie la rând de la revenirea lui Dunga

neymar

Dunga l-a exclus din lot pe Maicon și a chemat în locul lui un jucător de la U21