107 rezultate pentru eticheta

cartonas rosu

Video Rapid, "performanță" de nedorit contra Chindiei! Giuleștenii au luat două goluri având 2 oameni în plus

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-RAPID BUCURESTI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (19.11.2021)

Video Cele două cuvinte prin care Spalletti l-a făcut pe arbitru să îi dea direct cartonașul roșu. Cum s-a justificat după meci

spaletti 6

Video Intrare criminală în Stuttgart - Leverkusen! Andrich, eliminat, după ce a reușit să marcheze în minutul 2

eliminare

Video Primul cartonaș roșu al sezonului din Liga 1. Fundașul lui Gaz Metan, eliminat pentru o intrare ”horror”

Yuri, eliminat în Gaz Metan - CS Mioveni / Foto: Captură Digi Sport

Video Un brazilian a primit cartonașul roșu după numai 17 secunde! A avut o intrare criminală la prima fază

rosu

Video VAR-ul a făcut dreptate! Cartonaș roșu direct în Bundesliga, după ce arbitrul a revăzut faultul dur

Sebastiaan Bornauw, eliminat în prima repriză a meciului cu Hoffenheim / Foto: Colaj Digi Sport

Buffon va fi anchetat de UEFA pentru eliminarea din finalul partidei Real Madrid-Juventus

Real Madrid - Juventus 1-3

Moruțan a vorbit cu patronul după meci. "Nu l-am mai văzut așa trist. Mi-ar conveni să mi-l lase Becali"

morutan romania u19

Video Paletta a fost eliminat din nou și a stabilit un nou record de cartonașe roșii primite într-un singur sezon

paletta borriello

Video Trei cartonașe roșii în ultimul meci al lui Zenit. Bicfalvi a deschis seria eliminărilor!

zenit bicfalvi

Video Boca Juniors - River Plate 0-0. Gazdele au jucat în 10 oameni aproape 80 de minute!

bioca river

Video Crăciunescu le dă dreptate dinamoviștilor: ”Bălgrădean trebuia eliminat clar!”

balgrad 1

Video Higuain și-a ieșit din minți când a fost eliminat cu Udinese. A vrut să-l bată pe arbitru într-o zi în care a scris istorie

higuain nervos

Video Decizii controversate ale arbitrului în El Clasico: Suarez și Ramos au profitat; Bale, dezavantajat

captura pen messi

Video Diego Costa a luat primul ”roșu” de când joacă la Chelsea! L-a mușcat de gât pe un adversar!

diego costA

VIDEO Şi-a lovit adversarul cu cotul chiar în spatele centralului. Putea scăpa, dar a intervenit arbitrul de rezervă

san jose rosu

VIDEO Paul Anton va rata următoarele două meciuri ale lui Dinamo: ”Nu a fost un fault agresiv, nici nu l-a văzut”

capt Anton

VIDEO Explicaţia lui Ionel Dănciulescu, după eliminarea lui Cosmin Matei: ”Scuipatul nu a ajuns la Păun”

capt Paun

VIDEO Moment bizar la Lille-Bordeaux. Un jucător e eliminat, deși a primit doar un galben!

pallois

VIDEO Barça a contestat eliminarea lui Pique din Supercupă. Fundașul neagă c-ar fi înjurat

pique arbitru

VIDEO&SONDAJ Momentul decisiv al partidei? Amorebieta a văzut direct cartonaşul roşu

rosu peru-venez

ASA a făcut contestație în "cazul Morais": ”Nu avem mari speranțe. Oricum, 99,9% Iașiul încurcă Steaua”

coltescu1

VIDEO Bourceanu a stat în teren doar 5 minute și a luat două ”galbene” într-un minut!

captura bourceanu rosu

Vlad Chiricheș, eliminat la probabil ultimul său meci în tricoul lui Tottenham!

chiriches

VIDEO Jucătorii lui Atletico n-au trecut peste eliminarea din UCL: ”De ce eu am luat roșu și Carvajal nu?”

arda turan

VIDEO A simulat leșinul ca să scape de cartonașul roșu. Arbitrul n-a fost impresionat

banguera

Pep Guardiola surpinde din nou: ”Xabi Alonso e cel mai slab fotbalist din lume pe faza de apărare”

pep xabi

Jucătorii Cordobei l-au iertat: ”Cristiano e băiat bun, și-a cerut scuze. Oricui i se putea întâmpla una ca asta”

creso cr

VIDEO Mexes și-a ieșit din minți! L-a strâns de gât și a încercat să-l lovească pe Mauri cu capul în gură

mexes mauri

VIDEO Arbeloa a scăpat de un ”roșu” clar cu Atletico! Clos Gomez s-a consultat cu românul Lixandru!

captura arbitru Lixandru

VIDEO Wenger, furios că Gardoș nu a primit cartonașul roșu la faultul asupra lui Alexis Sanchez

gardos

VIDEO N'Doye a ratat un penalty și a fost eliminat cu Dinamo. „Sunt dinamovist”, a spus înaintea meciului

steliano filip

VIDEO Raț, la primul ”roșu” în Spania. Românul i-a dat un cap în figură unui adversar, fără minge

cap in gura rat

VIDEO Croitoru: ”Cartonașul roșu a fost exagerat, nu sunt un jucător dur. Suntem echipa extremelor”

decl Croitoru

VIDEO Rădoi, eliminat pentru un cot în gură aplicat unui adversar de la Al Nasr

al ain ff

VIDEO Sergio Ramos, liderul cartonașelor. Eliminat din nou, după două galbene!

sergio ramos eliminari real madrid

Grecii au încercat să pună bețe în roate României, dar au cedat când au fost amenințați cu FIFA

goian

VIDEO Rada a fost eliminat direct după ce l-a lovit cu gheata în cap pe Șerban

eliminare rada

VIDEO Astra a rămas în 10 jucători, după eliminarea controversată a lui Yahaya

yahaya

VIDEO Arbitraj drastic. Constantin Nica, 'roșu' direct în Sampdoria - Atalanta 1-0

captura nica rosu

VIDEO Juve, dezavantajată: Chiellini, eliminat prea ușor cu Real. Bianconerii, liderii eliminărilor în UCL

fault Chielini

VIDEO "Nu ştie nimeni de ce a aplaudat Matei" Dragomir anunţă sancţiuni record

rosu Matei

VIDEO Matei: "Doar Kovacs ştie de ce m-a eliminat!" Ce a scris arbitrul în raport

rosu cosmin matei

VIDEO De ce a fost eliminat Cosmin Matei? „Sunt șocat! N-am avut treabă cu arbitrul”

rosu Matei

Suspendat 3 etape după incidentele din meciul cu Napoli, Balotelli și-a cerut scuze