59 rezultate pentru eticheta

cavani psg

Destinație surpriză pentru Edinson Cavani! Cu cine s-au întâlnit uruguayanul și impresarul său

Cavani PSG

Video PSG - Bordeaux 1-0. Cavani a decis meciul, dar s-a accidentat și poate rata partida cu Man. United, din UCL

psg

PSG - Toulouse 1-0. Cavani, gol de senzație. Pentru parizieni umează duelul cu Liverpool, din Champions League

Cavani

Anunţul aşteptat de fanii lui Napoli. În ce condiţii poate reveni Cavani în Italia

cavani napoli

Cavani le-a luat fața lui Messi și Ronaldo. Premiul primit de superatacantul lui PSG

cavani golden foot

Video PSG - Reims 4-1. Parizienii spulberă tot în campionat: 7 meciuri, 7 victorii

psg

Neymar și Cavani, premiați pentru perfomanțele realizate în sezonul trecut

Cavani si Neymar trofee

Real Madrid a pus banii jos pentru Cavani. ”Matadorul”, înlocuitorul lui Ronaldo

gol cavani portugalia

"Trebuie să înțeleagă". Cavani, lecție pentru Neymar: "Am avut o problemă cu el. Sunt muncitor, nu vedetă"

Mbappe Neymar Cavani

Edinson Cavani nu ia în calcul prelungirea contractului cu PSG. "Cine ştie cum voi fi în 2020?"

cavani

Cavani schimbă campionatul. Cei doi granzi care pun banii pe masă pentru legenda lui PSG

cavani-2

Video PSG - Strasbourg 5-2. Show total cu Neymar, Cavani și Di Maria!

PSG Strasbourg Cavani

Alarmă la Paris! Cavani poate rata marele meci cu Real, din Liga Campionilor

ratare Cavani

Video Cadou neașteptat pentru Cavani, după ce a devenit cel mai prolific vârf din istoria PSG

cavani felicitat

Conflictul cu Neymar îl împinge către o revenire în Italia. Juventus, pe urmele lui Cavani

cavani juventus

"Rocada mare" în fotbalul mondial! Cavani pleacă de lângă Neymar, la schimb cu o super-vedetă

psg-1

Video Assist genial al lui Mbappe cu Angers. Cavani, la golul 100 în Ligue 1!

Cavani Angers

Agentul lui Cavani a anunțat la ce echipă vrea să joace ”Matadorul”! ”Întotdeauna și-a dorit asta”

cavani-3

Video Nantes - PSG 0-2. Super gol pentru Edinson Cavani!

Cavani gol PSG 1

Video Lyon - PSG 1-2. Cavani, din nou decisiv. Are 13 goluri în ultimele 12 etape!

cavani psg-1

Godin a încercat să-l convingă pe Cavani să semneze cu Atletico!

godin cavani

VIDEO Nantes - PSG 0-2. Campioana en-titre continuă marşul spre un nou titlu

nantes psg

Edinson Cavani este pe picior de plecare! Vedeta lui PSG s-ar fi înțeles cu Atletico Madrid

Cavani

Presa italiană scrie că Juventus s-a înțeles cu PSG pentru Cavani. Suma de transfer e uriaşă

Diego Simeone îşi face deja planurile pentru sezonul viitor: vrea să îl aducă pe Edinson Cavani la Atletico

cavani

Blanc a uitat de scandalul cu Cavani: "Trebuie să îl ajutăm. Avem nevoie de el până la finalul sezonului"

cavani

Blanc nu s-a decis dacă îi va reprimi în lot pe Lavezzi și Cavani. "Suntem nervoși!"

cavani lavezzi-1

VIDEO Record pentru Cavani! A marcat cel mai rapid gol din acest sezon de UCL!

cavani-1

Cavani și-ar dori ca Laurent Blanc să schimbe sistemul de joc: "Eu așa îmi imaginam"

cavani zlatan psg

Edinson Cavani a fost titular în 11 din 12 runde în Ligue 1 și nu mai vrea să plece de la PSG: “Sunt fericit la Paris”

cavani

VIDEO Lens - PSG 1-3. Trei jucători eliminați, scandal cu Cavani! Maxwell a înscris un gol de generic

psg - lens

Cavani revine în centrul atacului la PSG contra lui Caen, LIVE la Digi Sport 3

cavani psg

Arsenal vrea să profite de situația lui Cavani și va face o ofertă pentru starul lui PSG

cavani psg ibra

Chelsea nu îl mai vrea pe Lukaku și a decis suma pentru care se desparte de el

romelu lukaku

Cavani se simte excelent la PSG și e optimist: "Chiar putem câștiga UCL!"

Cavani

Zlatan, inconfundabil. Cum îl amenință pe eroul Enyeama: "Încă n-ai jucat cu noi!"

ibra cavani psg

Fără Ibrahimovic, PSG a avut nevoie de un gol în minutul 119 pentru a se califica în sferturile Cupei Ligii

cavani st etienne

VIDEO Rennes - PSG 1-3. Blanc e aproape sigur de locul 1 la final de an

psg cavani ibrahimovic

VIDEO Evian-PSG 2-0. Primul meci pierdut de parizieni din luna martie. Gol Sougou

modouy sougou gol psg

Laurent Blanc se teme de echipa lui Nistor. Mesajul pentru Cavani și Ibrahimovic

Cavani Ibrahimovic

VIDEO PSG - Olympiacos 2-1. Cavani, gol victorios în prelungiri!

Cavani-1

VIDEO Reims - PSG 0-3. Ibrahimovic și-a egalat rivalii în clasamentul golgheterilor

reims psg 0-3 zlatan

Iordania - Uruguay 0-5. Suarez și Cavani merg la Cupa Mondială

Cavani Uruguay

VIDEO PSG - Lorient 4-0. Show cu Moura și Cavani

Cavani

VIDEO ȘI SONDAJ Zlatan și Cavani au reușit goluri superbe cu Bastia. Care dintre ele e mai frumos?

zlatan ibrahimovic edinson cavani

VIDEO PSG - Bastia 4-0. Ibrahimovic a marcat cu un călcâi "marcă-înregistrată", amintind de Euro 2004