12 rezultate pentru eticheta

celje

Gigi Becali l-a dat afară după doar 416 minute jucate, iar acum e campion. Poate da peste FCSB în UCL

Captură de ecran 2024-04-29 084106

A fost dat afară de Gigi Becali după 416 minute jucate, iar acum e aproape campion

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.09.2022)

Fotbalistul cu doar 420 de minute jucate la FCSB are licență de antrenor, la 24 de ani: ”O am de la 19 ani”

FOTBAL:FCSB-SILKEBORG IF, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (13.10.2022)

Exclusiv Joacă în al 31-lea campionat al Europei ca valoare, însă e sigur: ”Echipa mea s-ar bate la titlu în România”

Celje v Neman, Stozice, Ljubljana, Slovenia - 10 Aug 2023

Exclusiv Marco Dulca, ”înțepătură” pentru Gigi Becali după transferul la Celje: ”Vreți să am din nou un deja-vu?”

OFICIAL Marco Dulca a semnat și a făcut primele declarații

WhatsAppova_datoteka_Slika_2023-09-14_ob_12.29.12

De la ultima clasată din Liga 1, la gol în Champions League! Impact imediat pentru un fost atacant al Chindiei

FOTBAL:FCSB-CHINDIA TARGOVISTE, LIGA 2 CASA PARIURILOR (22.02.2020)

Video Celje - Meshkov 33-33. Revenire spectaculoasă a bielorușilor

celje meshkov

Video Celje - Vardar 26-32. Trei victorii din trei în Liga Campionilor

captura celje

VIDEO Celje - HCM. Meci de totul sau nimic în Liga Campionilor

hcm liga campionilor

VIDEO HCM Constanța-Celje 22-17 și șansele de calificare rămân intacte după prima victorie în grupele Ligii!

bucurie hcm

HCM Constața joacă joi, în direct la Digi Sport 2, de la ora 20:00, cu Celje, meciul 100 în cupele europene