32 rezultate pentru eticheta

challenge cup

CSM Bucureşti şi Potaissa Turda şi-au aflat adversarele din sferturile Cupei Challenge

CSM Bucuresti

Challenge Cup poate rămâne în România. CSM București s-a calificat în finală

CSM Bucuresti St. Petersburg

Video Potaissa Turda a obţinut o performanţă superbă! Aduce în România trofeul Challenge Cup

handbal potaissa turda aek atena

Video Potaissa Turda - AEK Atena 33-22. Ardelenii au şanse mari să câştige Challenge Cup. Returul e duminică

potaissa hora

Victorie extraordinară la Turda. Handbalul nostru are 3 echipe în fazele finale ale competițiilor europene

HANDBAL MASCULIN: AHC POTAISSA TURDA - IBV VESTMANNAEYJAR, EHF

Potaissa Turda s-a calificat în semifinalele Cupei Challenge. Cu cine va lupta pentru un loc în finală

potaissa-1

Potaissa Turda, la un pas de ”sferturile” Challenge Cup. Victorie importantă în Luxemburg

potaissa

gazon timisoara 7

Video Timişoara Saracens a suferit a treia înfrângere în Challenge Cup

rugbz timisoara

Video Timişoara Saracens a debutat cu un eșec în Challenge Cup, 17-59 cu Edinburgh Rugby

rugby

Video Timișoara Saracens și-a prezentat echipamentele de Europa, înaintea celui mai important meci

captura rugby mall

Ghinion pentru Timişoara. Campioana României va juca în cea mai dificilă grupă din Challenge Cup

timisoara rugby

Video Montpellier - Newport Dragons 22-12. Francezii joacă finala Challenge Cup cu Harlequins

montpellier rugtby

Video Câştigătoarele Cupei Challenge au explicat cheia succesului: "Ne-am făcut treaba ca echipă"

voleibaliste digi

HC Odorhei - ZTR Zaporoje, în sferturile Cupei Challenge

odorhei-1

VIDEO Lupii caută prima victorie în faţa unei echipe engleze, LIVE la Digi Sport

rugby lupi

VIDEO Unirea Dej-Dinamo 3-1. Alb-roșiii, în optimile Challenge Cup

captura volei dinamo

VIDEO Dinamo - Unirea Dej 3-0. Echipa din Ştefan cel Mare a câştigat duelul românesc din Challenge Cup

captura volei Dinamo

Lupii Bucureşti - Newcastle Falcons 0-28 (Challenge Cup)

bucuresti wolves

Selecționata Bucureștiului a pierdut contra englezilor de la Bath în Challenge Cup, scor 17-40