Zeljko Kopic cere transferuri la Dinamo, după ”setul” primit de la Charleroi

Darko Velkovski a debutat la Dinamo în umilința cu Charleroi și a reacționat: ”Am văzut multe greșeli”

Dinamo a fost umilită de Charleroi în doilea amical al iernii, după ce a condus de două ori

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (11.12.2023)

Revine Cyril Thereau! Fosta vedetă din Liga 1 este gata de o nouă carieră

thereau cyril

Un club din prima ligă belgiană a anunțat plecarea antrenorului chiar în timpul unui meci! Dezastrul care a urmat

RSC Anderlecht v KV Mechelen - Jupiler Pro League

Mircea Rednic pregătește o revenire spectaculoasă! Ce echipă poate prelua după despărțirea cu scandal de Dinamo

mircea rednic

Video Charleroi - Club Brugge 1-3. Oaspeții fac un pas imens spre titlu

captura brugge

Video Victorie pentru Standard Liege, în play-off-ul din Belgia. Cum a jucat Răzvan Marin

image002

Foto Încă o înfrângere pentru echipa lui Boloni. Fanii au aruncat cu obiecte în adversari

antwerp charleroi

Video Rednic, nervos după 2-5 cu Charleroi: "Acum trebuie să joc cu celălalt portar, care e prea gras"

rednic

Înfrângere la scor pentru echipa lui Rednic, în a doua etapă

mou cha rednic

Video Charleroi - Club Brugge 1-3. Hat-trick pentru Izquierdo, assist pentru Rotariu

charleroi brugge

Video Formă excelentă pentru Rotariu: după primul gol la Brugge, a reușit și o pasă decisivă cu Charleroi

rotariu re

Video Anderlecht - Charleroi 0-1. Cu Chipciu și Stanciu pe teren, liderul a pierdut pe teren propriu

anderlecht charleroi

Video Charleroi - Gent 0-1. Flamanzii au urcat pe locul al doilea

charleroi gent

Video Dorin Rotariu a debutat în tricoul lui Club Brugge, la 5 zile după transferul în Belgia

rotariu captura

Video Gent - Charleroi 1-0. Primul succes contra "zebrelor" după aproape trei ani

captura gent

Video Chipciu trage linie: ”Ne-am menținut pe o rută bună”. Ce spune despre golul senzaţional din meciul cu Gent

585ec8e495f9cf625c914325

Video Charleroi - Anderlecht, 0-2. Stanciu l-a înlocuit pe Chipciu, în minutul 89

stanciu chipciu-1

Video Debut pozitiv pentru Stanciu: "Am venit aici să câştig titluri"

stanciu debut

Video Steaua, două victorii, fără gol primit în amicalele din Olanda. ”Asta va fi echipa din finala Cupei Ligii”

steaua fc

Steaua - Charleroi 3-0. Tudorie a reușit o dublă în ultimele minute ale meciului

Tudorie bucurie

Video Genk - Charleroi 5-1. Gazdele s-au calificat în ediţia viitoare a Europa League

genk europa

Video Charleroi - Genk 2-0. Gazdele au făcut un pas important spre Europa League