115 rezultate pentru eticheta

ciro immobile

Ciro Immobile a câștigat Gheata de Aur! Nimeni nu-l mai poate întrece pe atacantul lui Lazio

Ciro Immobile - Lazio

jessica immobile colaj

Video Ciro Immobile a înscris din nou și e foarte aproape de Gheata de Aur! Italianul l-a depășit pe Lewandowski

SS Lazio v Brescia Calcio - Serie A

Ciro Immobile, transfer de titlu? Italianul este dorit de un ”colos” din Premier League

SS Lazio v FC Internazionale - Serie A

Immobile l-a egalat pe Lewandowski în topul pentru Gheata de Aur! Cum arată clasamentul

Cristiano Ronaldo Receives the Golden Boot Award

Video Verona - Lazio 1-5. Immobile i-a "aruncat mănușa" lui Cristiano Ronaldo pentru titlul de golgheter

Hellas Verona v SS Lazio - Serie A

Ciro Immobile a devenit favorit pentru Gheata de Aur! Atacantul italian, la un gol de a-l devansa pe Robert Lewandowski

Ciro Immobile, după cele trei goluri marcate în meciul cu Verona / Foto: Getty Images

Ciro Immobile nu a mai rezistat și s-a luat de fanii lui Lazio: "Lăsați-mi familia în pace!"

SS Lazio v US Sassuolo - Serie A

Video Cristiano Ronaldo speră la Gheata de Aur, după dubla cu Atalanta. Cum arată clasamentul

Juventus FC - Atalanta Bergamasca Calcio, Turin, Italy - 11 Jul 2020

Ciro Immobile devine cel mai scump italian din istorie! Prima lovitură pe care vrea să o dea noua forţă a fotbalului mondial

SS Lazio Training Session

immobile sotie

Robert Lewandowski a ales top 5 atacanți din lume! Ce sfat i-a dat lui Erling Haaland

FC Bayern Muenchen v 1. FC Union Berlin - Bundesliga

Cum va fi răsplătit Immobile de soție dacă va reuși să câștige campionatul cu Lazio

SS Lazio v UC Sampdoria - Serie A

Video&Foto Atacantul de 50 de milioane de euro, Ciro Immobile, dans senzual cu soția sa. Imaginile au devenit virale

immobile colaj

Video Lazio - SPAL 5-1 | Show Immobile şi Caicedo - Ştefan Radu a fost titular

SS Lazio v SPAL - Serie A

Video Lazio - Sampdoria 5-1 | 11 victorii la rând în Serie A pentru laziali care pun presiune pe Juventus şi Inter

Atacantul care este peste Messi şi Cristiano Ronaldo! E primul din campionatele tari care ajunge la 20 de goluri înscrise

SS Lazio v SSC Napoli - Serie A

Carlo Ancelotti pregătește "un tun" pe piața transferurilor

Everton FC v Burnley FC - Premier League

Un nou scandal rasist în Italia! Ultrașii lui Lazio l-au umilit pe Mario Balotelli, iar meciul a fost întrerupt

Brescia Calcio v SS Lazio - Serie A

Video Fiorentina - Lazio 1-2 | Echipa lui Ştefan Radu se impune pe final prin golul lui Ciro Immobile

lazioo

Video Lazio - Atalanta 3-3 | Romanii, revenire de senzaţie după ce au fost conduși cu 0-3! Ştefan Radu a fost titular la gazde

ciro

Video Lazio - Rennes 2-1 | Italienii au fost conduși, dar au întors scorul și au obținut primele puncte în grupa E din Europa League

SS Lazio v Stade Rennes: Group E - UEFA Europa League

Video Lazio - Roma 1-1, după un derby nebun pe Olimpico! Au fost şase bare şi gol anulat pe final

SS Lazio v AS Roma - Serie A

"Mafia pariurilor" lovește din nou. Golgheterul Immobile, dat în vileag. Înregistrarea a ieșit la iveală: "E clientul prietenului meu"

immobile

sotii de fotbalisti

jessica melena ciro immobile (7)

Video Parma - Lazio 0-2. Ştefan Radu, integralist în succesul lazialilor

Parma Lazio

Video Revenire de senzaţie pentru Radu Ştefan. Românul a contribuit din plin la victoria lui Lazio contra Fiorentinei

SS Lazio v ACF Fiorentina - Serie A

immobile 5

Video Lazio - Apollon Limassol 2-1. Vedetele Luis Alberto şi Immobile au adus victoria italienilor

SS Lazio v Apollon Limassol - UEFA Europa League - Group H

Dublă reușită pentru Lazio. Doi jucători-cheie semnează prelungirea contractului

sassuolo lazio

Video "Îmi venea să-i ucid!" Ancelotti s-a enervat la culme, după ce Immobile i-a ridiculizat trei fundaşi

Video Un dribling, 3 "victime"! Immobile, gol superb după ce a ridiculizat apărarea lui Napoli

GettyImages-1018915244

Video Golul anului s-a marcat în Serie A! Immobile a înscris cu călcâiul, de la 14 metri

Immobile

Meciul cu FCSB, mult mai important pentru Immobile decât se aștepta: "Nici nu mă gândeam la asta"

Ne-a dat trei goluri şi a luat mingea acasă. Immobile şi fotografia de la miezul nopţii

Ciro Immobile (3)

LAZIO - FCSB // Apărarea FCSB, lamentabilă. Primă repriză de coşmar

immobile fcsb

LAZIO - FCSB / Gigi Becali nu se teme de golgheterul din Serie A: "Nu e Suarez, Ronaldo sau Benzema"

gigi becali

Video Immobile n-are somn înaintea meciului cu FCSB. Mesaj, în miez de noapte, pentru fanii lui Lazio

immobile

Video Exclusiv Italienii, crize de nervi după meci: "Ne-au ameninţat!" Ce i-a strigat Immobile lui MM Stoica

mm lazio

Video&Foto Ciro Immobile s-a consolat în braţele soţiei, după înfrângerea cu FCSB. Jessica l-a aşteptat cu un dans provocator

Jessica Immobile (1)

Video Adversara FCSB e echipa momentului în Italia. Lazio are al patrulea cel mai prolific atac din Europa

atac lazio

Atenţie, FCSB! Immobile e în cea mai bună formă a carierei şi îi calcă pe urme unei legende a lui Lazio

immobile signori

Immobile e de neoprit! E principalul pericol pentru Niță, cu 19 goluri în 19 meciuri

collage nita immobile

Duelul golgheterilor în FCSB-Lazio! Gnohere şi Immobile, analizaţi de un fost antrenor din Liga 1

gnohere immobile

Video Benevento - Lazio 1-5. Cu Radu titular, capitolinii au făcut spectacol pe terenul nou-promovatei

immobile

Video A bătut echipa care l-a crescut şi a devenit cel mai bun marcator din Top 5 campionate în acest sezon

ciro 15

Video Juventus - Lazio 1-2. Primul eşec acasă, după 57 de meciuri. Dybala a ratat penalty în prelungiri

juventus lazio

Video Apărarea lui AC Milan, umilită la Roma. Hat-trick Immobile, iar Lazio a dat patru goluri în 12 minute

ciro milan

Performanță istorică pentru Lazio! A marcat 5 goluri în 18 minute şi a egalat un record deţinut de Juve

lazio

Video Italia - Albania 2-0. Meciul a fost întrerupt aproape 10 minute din cauza fanilor