Exclusiv Ionel Dănciulescu nu s-a abținut după ”U” Cluj - Dinamo 3-3: ”E inadmisibil”

danciu

Ioan Ovidiu Sabău a spus lucrurilor pe nume, după ”U” Cluj - Dinamo

Screenshot (419)

Foto Clasamentul din play-out, după ”U” Cluj - Dinamo: ”Câinii roșii” au urcat pe loc de baraj. Programul meciurilor rămase

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună lucrurilor pe nume, după Dinamo - Voluntari 1-1: ”E un mercenar”

Video Concluzia lui Răzvan Patriche, după ce Dinamo a pierdut în prelungiri cu FC Botoșani

nichita

Reacția lui Dani Coman, după meciul de la Arad. Ce a spus despre plecarea de la Hermannstadt

Video Poli Iași - FCU Craiova 0-0. Remiză albă în ”Copou”. Oltenii au avut un gol și un penalty anulate

iasi-fcucraiova

Exclusiv Ce au spus specialiștii Digi Sport depre faza care a iscat un scandal uriaș la Dinamo - Petrolul

Video Ce a spus Florin Stîngă, după ce Petrolul a obținut un punct cu scandal pe terenul celor de la Dinamo

Ionuț Amzăr a răbufnit, după ce Dinamo a fost egalată în minutul 90+13: ”Să ne lase să ne arbitrăm singuri”

Exclusiv Ionuț Lupescu nu s-a abținut după Dinamo - Petrolul 1-1: ”Ar fi cazul să-i schimbăm”