26 rezultate pentru eticheta

csm bucuresti metz

Video CSM București se pregătește de ”meciul sezonului”! Adi Vasile a tras semnalul de alarmă înainte de partida cu Metz

CSM Bucharest v Buducnost BEMAX - EHF Champions League, Romania - 07 Jan 2024

Optimism la CSM București, înaintea debutului în Liga Campionilor: ”Avem avantaje” + Bianca Bazaliu poate reveni pe teren

Sportivele de la CSM București, în meciul cu SCM Râmnicu Vâlcea / Foto: Sport Pictures

Meci fenomenal pentru Cristina Neagu! Cea mai bună jucătoare din lume a marcat din toate poziţiile

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ, LIGA CAMPIONILOR (2.02.2020)

Video CSM București - Metz 32-27. "Tigroaicele" au învins liderul grupei principale din Liga Campionilor

csm bucurești

Video CSM București - Metz | "Tigroaicele" nu renunță la luptă: "Mai avem o șansă"

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ, LIGA CAMPIONILOR (5.04.2019)

Video Jovanka Radicevic, gol antologic cu Metz și revenire de zile mari de la 1-6!

bucurie gol csm radicevic

Video Gnonsiane Niombla a revenit în București, ca adversară a CSM-ului. Ce cuvinte în română își mai amintește

Gnonsiane Niombla

Video "Tigroaicele" de la CSM București, gata pentru duelul cu Metz. "Apărarea va fi punctul nostru forte"

CSM Bucuresti

CSM Bucureşti nu poate juca în Sala Polivalentă meciul cu Metz, din "sferturile" Ligii Campionilor

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor. Duel de foc pentru calificarea în Final Four

csm-bucuresti

Video Metz - CSM Bucureşti 27-20. Campioana României a avut emoții neașteptate, dar s-a calificat în Final Four

csm calificare

”Pentru noi este singura șansă!” Mesajul lui Per Johansson înaintea returului cu Metz

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LAGA CAMPIONILOR (6.04.2018)

Despărţiri emoţionante de CSM Bucureşti: "Poate că mă voi întoarce"

Ce scrie presa franceză, după ce Metz a fost umilită de CSM

Video Fantezie și aplauze la scenă deschisă! Faza meciului la CSM București - Metz, o execuție rară în handbal

colaj csm metz

"Nu ne aşteptam la aşa diferenţă, ele au o echipă foarte bună". Hagman, despre secretul succesului cu Metz

hagman

"Mă bucur că m-am înșelat, a fost un meci perfect!" Cristina Vărzaru salută victoria zdrobitoare a fostei sale echipe

csm bucuresti - metz 34-21

Video CSM Bucureşti - Metz 34-21. Campioana României e cu un picior în Final Four, după un super meci!

csm (2)

Video Defensivă de fier! CSM nu a primit gol timp de 13 minute în disputa cu Metz

csm scor final

Cristina Neagu și alte 3 jucătoare de la CSM București, pe lista pentru All-star-ul sezonului în Champions League

cristina neagu paula ungureanu csm bucuresti

Video Campioane și la fotbal. Jucătoarele CSM-ului și-au arătat calitățile înaintea meciului cu Metz

handbal csm

CSM Bucureşti e gata pentru meciul sezonului, cu Metz: "Avem şanse foarte mari să mergem în Final Four"

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-HCM RAMNICU VALCEA, CUPA ROMANIEI FAN COURIER (1.04.2018)

Video Franţuzoaicele se tem de Cristina Neagu: "E poate cea mai bună din lume"

Cristina Neagu

Exclusiv Niombla despre duelul cu viitoarea sa echipă: "E ceva nou. Le știu pe fete, dacă e nevoie să ne taie capul, o vor face!"

Video Exclusiv O franţuzoaică la Bucureşti. Reportaj special cu Niombla, cinefila CSM-ului

captura niombla

S-a stabilit când se joacă sfertul de finală dintre CSM și Metz, din Liga Campionilor