376 rezultate pentru eticheta

cupa spaniei

Emoții mari la Barcelona: doi adversari de aseară au fost depistați cu COVID-19. Ce urmează pentru catalani

(SP)SPAIN CORNELLA SOCCER SPANISH KING'S CUP UE CORNELLA VS BARCELONA

Ronald Koeman a răbufnit, după ce Barcelona s-a chinuit cu Cornella: ”Nu se poate!”. Ce le-a reproșat jucătorilor

Ronald Koeman, antrenorul Barcelonei, în timpul meciului cu Cornella / Foto: Profimedia

Veteranul-erou din poarta lui Alcoyano a prins curaj după victoria răsunătoare cu Real Madrid: "Să vină Barcelona!"

jose-juan-figueras

Marca: "Finalul lui Zidane la Madrid!". Primii jucători care pleacă de la Real, după umilința din Cupă

Real Madrid vs Athletic Club, Spain Supercup semifinal 2. Football, La Rosaleda Stadium, Malaga, Spain - 14 JAN 2021

Urmează Barcelona? "Călăii" celor de la Atletico Madrid, pregătiți de o nouă surpriză în Cupa Spaniei! Programul 16-imilor

cornella

Atletico Madrid i-a decis viitorul lui Diego Simeone, după eliminarea rușinoasă din Cupa Spaniei

Copa del Rey: UE Cornella v Atletico de Madrid

Un fost internațional englez va evolua într-un meci din Cupa Spaniei, la trei ani de la retragere! Cum a fost "păcălit"

Manchester City v Everton - Premier League

Pandemia forțează o nouă decizie fără precedent: două finale ale Cupei Spaniei în decurs de doar două săptămâni

Barcelona v Valencia - Spanish Copa del Rey Final

Exclusiv Gică Popescu, martor la prima "remontada" din istoria Barcelonei: "Era deja 3-0 pentru Atletico din prima repriză"

gica popescu barcelona

Cele mai titrate echipe din Cupa Spaniei se înfruntă în sferturile Cupei Spaniei. Programul complet

Aritz Aduriz

Barcelona şi Real Madrid şi-au aflat adversarele din "optimile" Cupei Spaniei

sergio ramos

Rușine istorică! Atletico Madrid a fost eliminată din Cupa Spaniei încă din șaisprezecimi, de o echipă din liga a 3-a

atletico madrid leonesa

Federaţia Spaniolă a decis unde va avea loc finala Cupei Spaniei în următorii ani

Barcelona vs Valencia

Gestul surprinzător al lui Real Madrid pentru adversara sa din 16-imile Cupei Spaniei

real madrid

Ce ghinion! A schimbat două avioane ca să își încurajeze echipa favorită, dar a plecat acasă după 17 minute

European Tourists Flock To Ibiza For Their Summer Holidays

Real Sociedad a umilit echipa unui sat, în Cupă. Toți locuitorii au fost invitați la un meci la San Sebastian

real sociedad

Jucătorul care va câştiga Cupa Spaniei indiferent de rezultatul meciului Barcelona-Valencia

jeison murillo

Leo Messi şi-a turnat cenuşă în cap la prima conferinţă de presă din ultimii 4 ani: "Am jucat oribil la Liverpool!"

leo

Cluburile au decis! Ce se întâmplă cu formatul Cupei Spaniei şi Supercupei

Real Madrid vs Barcelona

Video Golurile lui Luis Suarez l-au făcut pe Sergio Reguilon să plângă la finalul meciului Real-Barca 0-3

reguilon si sergio ramos

Video El Clasico, meciul lui Suarez. "Scăriță" de efect și performanță remarcabilă. Doar doi jucători îl depășesc

suarez

Un ”clasico” atipic sau furtuna liniștită de pe ”Camp Nou”

FC Barcelona v Real Madrid - Copa del Rey Semi Final

Mesajul lui Sergio Ramos, după primul El Clasico din 2019. Căpitanul Realului a fost criticat

Barcelona - Real Madrid | Lovitură primită de catalani înainte de startul El Clasico

messi nume chineza

Solari iese la atac, înainte de El Clasico: "Calendarul e cel puţin curios, sper că nu e ceva deliberat"

santiago solari el clasico

Karim Benzema continuă forma excelentă, iar Real Madrid s-a calificat fără emoţii în semifinalele Cupei Spaniei

benzema girona

Video Bijuterie, marca FC Barcelona! Golul lui Messi, marcat după o fază de manual

leo messi

Încă o remontada! Meci nebun cu 7 goluri și Barcelona e în semifinalele Cupei Spaniei. Dublă Coutinho

barcelona

Valencia bataie

Video Sergio Ramos e "omul-scăriță". De ce bate fundașul lui Real Madrid penalty-urile prin "panenka"

Real Madrid v Girona - Copa del Rey Quarter Final

A fost seara lui Ramos! ”Dublă” și o ”panenka” de vis. Real Madrid e aproape de semifinalele Cupei Spaniei

Real Madrid

Sevilla - Barcelona 2-0. Fără Messi, catalanii au pierdut la debutul lui Boateng. Dedicație specială pentru Sala

sevilla-barcelona

Lionel Messi, lăsat acasă de Valverde. Boateng poate debuta pentru Barcelona, la Sevilla

boateng si vidal

Barcelona, reclamată la TAS. Mai multe meciuri din Spania ar putea fi suspendate

barcelona levante

Programul sferturilor de finală din Cupa Spaniei. Barcelona a scăpat de excludere, dar va avea parte de un duel șoc

messi sevilla

"Ştiam foarte bine că e suspendat". Reacţia Barcelonei, după apariţia "cazului Chumi"

Levante v FC Barcelona - Copa del Rey Round of 16

Barcelona, în sferturile Cupei, dar riscă excluderea! Dublă Dembele, gol Messi

dembele

Încă o înfrângere pentru Real Madrid! Cu Isco titular, ”galacticii” s-au calificat în sferturile Cupei Spaniei

vinicius-rea-madrid

Surpriză în Cupa Spaniei. Atletico Madrid a fost eliminată după un meci cu 6 goluri

Antoine Griezmann

Greu fără Messi! Barcelona, bătută în Cupa Spaniei. Coutinho a marcat singurul gol al catalanilor, pe final

levante - barcelona

Video Tineretul la putere! Brahim Diaz a debutat la Real Madrid. Vinicius jr, super gol

Vinicius si Brahim Diaz

Alertă la FC Barcelona: "Nu sunt fericit". Cine este fotbalistul care îl avertizează pe Valverde

Denis Suarez

Video Alertă la Barcelona: Malcom a părăsit terenul în lacrimi

Malcom

Vidal "a făcut un Sergio Ramos". Declarație amuzantă a mijlocașului Barcelonei, care "a încurcat borcanele"

vidal

Gest de mare campion făcut de Messi! Iniesta, moment emoţionant la decernarea trofeului

Iniesta

Video Sevilla - Barcelona 0-5. Catalanii au câștigat pentru al patrulea an la rând Cupa Spaniei

Barcelona v Sevilla - Spanish Copa del Rey Final

Valverde, anunţ oficial referitor la Messi. Va juca împotriva Sevillei, în finala Cupei Spaniei?

Trei jucători sunt refuzați de Messi în primul "11" al Barcelonei pentru finala Cupei Spaniei

messi busquets

Ziua în care acum 113 ani cel mai important club din lume a câștigat primul trofeu

echipa real trofeu

Barça vrea o nouă Triplă: "Suntem în cea mai bună poziţie posibilă"

barcelona tripla

Video Reacţia lui Coutinho după ce a marcat primul gol pentru Barcelona. Coincidență după 5 ani