374 rezultate pentru eticheta

cupa spaniei

Video Alcorcon - Alaves 0-2. Final nebun de partidă. Două goluri și o eliminare în prelungiri

alcorcon alaves

Video Real Madrid - Celta Vigo 1-2. Zidane pierde pentru prima dată două meciuri consecutive pe banca "albilor"

real madrid celta

Fără El Clasico în sferturile Cupei! Granzii Spaniei s-au evitat la tragerea la sorți

asensio marcelo

Video Marcă înregistrată! Real şi-a prelungit invincibilitatea: a revenit, din nou, cu 3 super reuşite

real record revenire

Video Celta Vigo - Valencia 2-1. Galicienii s-au calificat în sferturile Cupei Spaniei

celta valencia

Continuă rotaţia folosită de Zidane la Real. Cristiano, din nou menajat

cristiano ronaldo

Video Barcelona - Bilbao 3-1. Tripleta MSN duce echipa catalană în sferturile Cupei

suarez messi

Săptămâna cupelor la Digi Sport. 11 meciuri din Spania, Italia şi Anglia vor fi transmise în direct

collage cupe

Video Încă un gol marca Messi. Bilbao a contestat iniţial reuşita

gol messi bilbao

Video Bilbao - Barcelona 2-1. Bascii au terminat în 9 oameni meciul din Cupa Spaniei

Neymar Bilbao

Zidane, un an

Zinedine Zidane

Video Sociedad - Villarreal 3-1. Bascii au luat o opţiune importantă pentru calificarea în sferturile Cupei

sociedad villarreal

Video Vela a marcat unul dintre cele mai uşoare goluri din carieră, după o serie de erori incredibile

gol sociedad

Video Deportivo – Alaves 2-2. Fără Florin Andone, trupa lui Garitano a suferit în Cupa Regelui

depor

Video Osasuna - Eibar 0-3. Oaspeții sunt la un pas de sferturile Cupei Spaniei

gol bucurie Eibar

Video Valencia - Celta Vigo 1-4. ”Liliecii” au debutat cum nu se putea mai prost și în 2017

valencia celta

Absență de ultimă oră la Real Madrid. Ronaldo ratează meciul cu Sevilla

Problemele continuă pentru Zidane. Sergio Ramos ratează meciul cu Sevilla

ramos-2

Cristiano Ronaldo se menajează. Portughezul nu va juca în primul meci al Realului în 2017

ronaldo sevilla

Video Atletico Madrid – Guijuelo 4-1. Antrenament cu public pentru trupa lui Simeone

captura atletico

Video Luis Enrique îi liniștește pe fani după ce Barcelona a remizat cu o echipă din Liga a treia: ”Nu va influența jocul cu Real”

barca

Video Real Madrid - Cultural Leonesa 6-1. Hat-trick pentru Mariano. James a revenit cu gol

real cupa

Video Leganes - Valencia 1-3. "Liliecii", la un pas de calificarea în optimile Cupei Spaniei

valencia-1

Video Betis – Deportivo 1-0. Andone, obligat să înscrie în retur pentru a spera la optimile Cupei Spaniei

captura sanabria

Video Leonesa - Real Madrid 1-7. Show total cu Morata și Asensio în Cupa Spaniei

Real buc

Debut lejer pentru granzii Spaniei în Cupă. Dueluri cu formaţii din liga a treia

barcelona sevilla

Video Rayo Vallecano - Gimnastic Tarragona 1-1 (4-5 d.l.d.). Echipa lui Raț, eliminată din Cupa Spaniei

captura gimnastic

Live Video Contra şi Ochiroşii vs Paul Anton, în Cupa Spaniei. Meciul e AICI

contra

Pique a ironizat presa din Madrid, după victoria din Cupa Spaniei: "Am câştigat şi în 10"

pique cupa

Barcelona, cu 7 trofee mai mult decât rivala Real Madrid. Acum 25 de ani, ”galacticii” aveau 11 în plus

trofee

Finalele de Cupă în primele patru întreceri fotbalistice din Europa au avut nevoie de prelungiri

cupe

Video Luis Suarez s-a accidentat în finala Cupei Spaniei şi poate rata Copa America

trio

Finala Cupei Spaniei ar putea fi boicotată de președintele Barcelonei!

bartomeu enrique barcelona

La Madrid, dar nu pe Bernabeu. Finala Cupei Spaniei se va disputa pe Vicente Calderon

calderon finala cupei spaniei

E oficial! Finala Cupei Spaniei nu se joacă pe Santiago Bernabeu

santiago bernabeu

Eterna polemică: Barcelona cere să joace finala Cupei Regelui pe Santiago Bernabeu

santiago bernabeu finala cupei spaniei

S-au stabilit cele două stadioane dintre care se va alege gazda finalei Cupei Spaniei

san mames vicente calderon

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Cheryshev, primit ca un erou pe Camp Nou. Reacție inedită a suporterilor Barcelonei

cheryshev poze

a:1:{i:0;s:5:"Video";} "Bombardament" la poarta "liliecilor". Barcelona s-a distrat cu Valencia, în Cupa Spaniei, scor 7-0

messi suarez barcelona

S-au stabilit semifinalele Cupei Spaniei. Barcelona poate juca a treia finală consecutivă

barcelona semifinale

VIDEO Mirandes – Sevilla 0-3. Oaspeţii, în semifinalele Cupei Regelui, fără gol primit

sevilla-2

VIDEO Atletico - Celta 2-3. Oaspeții, din nou în semifinalele Cupei după 15 ani

Atletico Celta

VIDEO FC Barcelona - Bilbao 3-1. A 6-a calificare la rând a catalanilor în semifinalele Cupei Spaniei

bucurie barca

VIDEO Sevilla - Mirandes 2-0. Gazdele, cu un picior în semifinalele Cupei

Sevilla Mirandes

VIDEO Valencia - Las Palmas 1-1. "Liliecii" au ratat victoria pe final

valencia las palmas

Messi nu a făcut deplasarea la Bilbao, pentru meciul din Cupa Spaniei cu Athletic

messi cupa bilbao

S-au tras la sorţi sferturile Cupei Spaniei. Duel între cluburile cu cele mai multe trofee

messi-2

VIDEO Granada - Valencia 0-3. Cea mai mare diferență la general în optimile Cupei

granada - valencia 0-3

VIDEO Espanyol - Barcelona 0-2. Dublă pentru Munir, calificare fără emoții

munir

VIDEO Deportivo - Mirandes 0-3. Singura echipă din ligile înferioare din sferturile Cupei Spaniei