35 rezultate pentru eticheta

dnepr

Şahtior i-a găsit înlocuitor lui Lucescu, în cazul plecării românului

luce sahtior

VIDEO Trei români au jucat în prima etapă a grupelor UEL. Niciunul nu a obţinut victoria

goian

VIDEO Șahtior, învinsă de Dnipro în penultima etapă din Ucraina și riscă să piardă locul 2 și UCL

dnepr

VIDEO Aroganța l-a costat scump pe Higuain: "A spus că se retrage dacă Napoli pierde!" 3 ocazii mari ratate

higuain napoli

Mircea Lucescu și Șahtior revin pe loc de Champions League, profitând de înfrângerea lui Dnipro

saht

Statistica e împotriva lui Napoli: nu s-a calificat niciodată, după ce a debutat fără victorie pe San Paolo

napoli-2

Se știu semifinalele UEFA Europa League! Posibil duel italian în finala de la Varșovia

poza semifinale

VIDEO Dnepr - FC Bruges 1-0. Prima semifinală în Europa a echipei ucrainene

dnepr

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

Ucraina are a doua oară două echipe în ”sferturile” UEL. În 2009, Șahtior a luat trofeul

steaua marbella

Dnepr își va menaja mai mulți titulari cu Pandurii. Șansă pentru români?

dnepr pandurii

Pustai a luat doi juniori în lotul pentru meciul cu Dnepr

juniori pandurii

Cipriotul Leontios Trattou o va arbitra pe Pandurii, în deplasarea cu Dnepr

trattou

Opt echipe s-au calificat deja în șaisprezecimile de finală ale UEL, după patru runde

UEL calificate

Montella nu dă nicio șansă Pandurilor: ”Batem, pentru că vrem locul 1. Dnepr se califică împreună cu noi”

montella

Doar egal pentru Dnepr. Adversara Pandurilor a primit gol la ultima fază!

dnepr.pandurii

Dnepr, în mare formă. 2-0 cu Cernomoreţ și este pe primul loc în Ucraina

dnepr

Dnepr s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Ucrainei

seleznov dnepr dnepropetrovsk

Juande Ramos, după victoria cu Pandurii: "Ne dorim să ajungem în finală!"

juande ramos

Ramos nu cunoaște individualitățile lui Pustai: "Nu pot spune multe despre ei"

juande ramos dnepr dnepropetrovsk

Alex Vlad, înainte de meciul cu fosta sa echipă: "Dnepr o ia în serios pe Pandurii"

alex vlad

VIDEO Clujul rămâne în Europa. Pandurii așteaptă un public numeros cu Dnepr

cluj europa

Cristi Pustai își menajează ”internaționalii” cu Dinamo, cu gândul la Europa League

1matulevicius

Atenție, Pandurii! Dnepr a ținut în șah echipa de vedete a lui Dinamo Kiev

dnepro

41 de nume noi. Transferurile făcute de rivalele românilor din grupele Champions League și Europa League

mario gomez fiorentina

Dnepr, adversara Pandurilor, singura echipă care a bătut Șahtiorul lui Lucescu

dnepr

Răzvan Raț pleacă de la Șahtior și ar putea să ajungă în Premier League

Razvan Rat Sahtior

VIDEO Marica este dorit de o fostă adversară a CFR-ului din UCL: "Sunt surprins"

Marica Schalke

VIDEO Rapid - Dnepr 1-3. Slăbiciuni de început de an

rapid dnipr

VIDEO Steaua - FC Basel 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fază a meciului