14 rezultate pentru eticheta

duvan zapata

Un atacant de top din Serie A, blocat într-o bancă după ce a fost confundat cu un hoț

banca italia

Video Atalanta, prima victorie cu Juventus la Torino din 1989 încoace! Golul lui Duvan Zapata a făcut diferența

Duvan Zapata, după golul marcat în meciul cu Juventus / Foto: Profimedia

Inter, ”acord total” cu înlocuitorul lui Romelu Lukaku! Noul ”killer” de pe Giuseppe Meazza

profimedia-0611326664

Vlad Chiricheș, criticat după meciul cu Atalanta! Căpitanul naționalei a fost schimbat la pauză

US Sassuolo v Parma Calcio - Serie A

Zlatan Ibrahimovic nu se dezminte: "Am mai multe goluri marcate decât ai tu meciuri jucate!" Și are dreptate

AC Milan v Atalanta BC, Italian Football Serie A, Milan, Italy - 23 Jan 2021

Video Atalanta continuă aventura! Italienii sunt în optimile UEFA Champions League după 1-0 pe terenul lui Ajax

Ajax Amsterdam v Atalanta BC: Group D - UEFA Champions League

Juventus dă lovitura pe piața transferurilor! Ofertă uriașă pentru atacantul unei rivale din Serie A

Atalanta BC v Juventus - Serie A

Inter i-a găsit înlocuitor lui Lautaro Martinez. Joacă la o rivală din Serie A

lautaro martinez

Video Lecce - Atalanta 2-7 | Meci nebun pe Via del Mare! A fost 2-2 la pauză, iar oaspeţii înving graţie unui Zapata în zi mare

US Lecce v Atalanta BC - Serie A

Video Genoa - Atalanta 1-2 | Ce ghinion! Ionuț Radu, învins în minutul 90+5! A avut și două intervenții bune

Genoa Atalanta

Pus la vânzare de United, Lukaku este dorit de o forță din Serie A

lukaku

Video Frosinone - Atalanta 0-5. Duvan Zapata a înscris de patru ori şi are opt meciuri la rând cu gol marcat

Duvan Zapata

VIDEO Revelaţia sezonului în Serie A. Duvan Zapata, un gol la fiecare 71 de minute jucate