20 rezultate pentru eticheta

eduard grosu

Video Italianul Filippo Fiorelli s-a impus, duminică, în prima etapă din Turul Ciclist al Sibiului 2022

turul-sibiului

Reacția Federației după scandalul de la Campionatul Național de Ciclism: ”Aceste situații distrug încrederea tinerilor”

Scandal uriaș la Campionatul Național de Ciclism! ”Să vină poliția! A vrut să ne omoare”/”L-am lovit cu mașina, atât”

scandal-ciclism (1)

Video Giovanni Aleotti, marele câștigător la Turul Ciclist al Sibiului! Pascal Ackermann a câștigat etapa a treia a competiției

ciclism

Turul ciclist al Sibiului, prima competiţie europeană după pandemie! Vor veni echipe de top în România

CICLISM:TURUL CICLIST AL SIBIULUI (3.07.2019)

Eduard Grosu poate fi primul român în Turul Franței după 84 de ani: "Sunt 90 % șanse"

Grosu

Bătaie de joc fără margini! Federaţia nu i-a înscris pe Ţvetcov şi Grosu la CM de Ciclism pe Şosea, deşi i-a trimis acolo

ciclist

Eduard Grosu, a doua victorie de etapă consecutivă în Turul Lacului Qinghai

grosu

Edi Grosu a obținut o nouă victorie în China. Românul, la un punct de primul loc în clasamentul pe puncte

Grosu victorie China

Video Columbianul Sosa a câștigat Turul Sibiului. Cel mai bine clasat român a terminat abia pe 28

turul sibiului

Video Câștigător surpriză în prima etapă din Turul Sibiului. Grosu a terminat pe doi

Turul Sibiului

Eduard Grosu și-a fracturat rotula, dar a reușit să termine cursa. "Direct în spital!" Veste proastă pentru România

grosu fractura

Sagan câștigă fără emoții etapa a 3-a din Tirreno-Adriatico. Grosu a căzut în ultimul kilometru

sagan tirreno3

OFICIAL! Pentru al doilea an la rând, România va avea un ciclist în Il Giro. Grosu va lua startul la Apeldoorn

gros

Edi Grosu va participa în Giro! Românul speră să prindă un podium. Ce adversari are

eduard-grosu-etapa-1-il-giro

VIDEO Grosu, primul român care îmbracă tricoul galben la Turul Sibiului! Oscar Gatto a câştigat prima etapă

ciclism joi bun

VIDEO Eduard Grosu, al doilea în prologul Turului Sibiului

captura prolog sibiu 1

Edi Grosu a scris istorie în Turul Italiei. ”Aveam picioare și pentru victorie. Mai am două șanse să o obțin”