66 rezultate pentru eticheta

ehf champions league

Adi Vasile, prima reacție după calificarea în sferturile EHF Champions League! Ce a spus despre Metz

CSM Bucharest v Buducnost BEMAX - EHF Champions League, Romania - 07 Jan 2024

Video Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în ”sferturile” Ligii Campionilor

Screenshot 2024-03-24 183331

Video Cristina Neagu a atins o nouă bornă impresionantă în Champions League

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-SG BBM BIETIGHEIM, LIGA CAMPIONILOR (11.02.2024)

Video Zaglebie - Rapid București 21-24. Giuleștencele au revenit spectaculos și speră la calificarea în optimi

captura rapid

Video CSM București - Savehof 35-26. Victorie categorică pentru ”Tigroaice” în Liga Campionilor

Video Herning-Ikast - Rapid 30-29. Giuleștencele pierd dramatic al 4-lea meci consecutiv din Liga Campionilor

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (14.01.2024)

Video Antrenorul Rapidului a descris într-un singur cuvânt finalul meciului cu Vipers

antrenor rapid vipers

Video Rapid - Vipers 30-29. Ce victorie! Giuleștencele au învins la ultima fază tripla câștigătoare a EHF Champions League

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-CS DACIA MIOVENI, LIGA FLORILOR (19.09.2023)

Video Buducnost - CSM București 24 - 29. "Tigroaicele" au obținut a treia victorie în grupele EHF Champions League

Handbalistele bucurestene la un timeout alaturi de antrenorul lor Adrian Vasile in meciul de handbal feminin dintre CSM

Video Ferencvaros - Rapid 24-24. Giuleștencele au ratat dramatic victoria, după o revenire spectaculoasă

handbal

Cristina Neagu, cel mai bun inter stânga din lume. Românca, în echipa sezonului anunțată de EHF

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-BREST BRETAGNE HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (5.02.2023)

Video Greșeală uriașă de arbitraj la CSM București - Esbjerg! ”Tigroaicele” au avut două jucătoare eliminate

csmm1

Video Rapid - Vipers Kristiansand 25-31. Giuleștencele au alergat permanent după adversare

rapid-vipers

Exclusiv În câte minute au fost cumpărate toate biletele pentru meciul Rapid - Vipers, din sferturile EHF Champions League

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-KRIM MERCATOR LJUBLJANA, LIGA CAMPIONILOR (26.03.2023)

S-a stabilit programul ”sferturilor” din EHF Champions League. Când joacă Rapid și CSM București

București, capitala handbalului european! Bornă neverosimilă bifată după victoria Rapidului

”Nu am cuvinte”. Lorena Ostase a dezvăluit ”secretul” Rapidului, imediat după marea victorie în fața lui Krim

ostase

30 de fotografii pentru 60 de minute de istorie. Cele mai tari imagini din Rapid - Krim

Video Kim Rasmussen, cel mai fericit antrenor după "remontada" reușită de Rapid: "Cu asemenea atitudine vrem să jucăm mereu!"

rasmussen

Video Hora bucuriei: așa au reacționat jucătoarele Rapidului, după calificarea în sferturile Ligii. Ce a urmat în Sala Polivalentă

peluza

Rapid, în sferturile EHF Champions League! Cu cine va juca pentru un loc în Final Four

Video Dinamo - GOG 30-27. Spectacol în Sala Polivalentă! "Dulăii", o nouă victorie în grupa A din EHF Champions League

dinamogog

Dinamo este matematic în play-off-ul pentru sferturile EHF Champions League! ”Calificare istorică”

dinamo-handbal

Video Rapid - Lokomotiva Zagreb 27-22. Pentru giuleștence, urmează Krim

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-LOKOMOTIVA ZAGREB, LIGA CAMPIONILOR GRUPA B (12.02.2023)

Cu cine vor juca Rapid și CSM București în ”optimi”, respectiv ”sferturi”. Tabloul complet din EHF Champions League

cristina-neagu

Video Bietigheim - CSM București 25-27, în Champions League. Șase victorii la rând pentru ”Tigroaice”

neagu

Video ”Stai, ce?”. Cristina Neagu, fără grad de comparație după golul rar întâlnit înscris în Champions League

CSM București se apropie de sferturile EHF Champions League! Clasamentul grupei și programul

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-HC DUNAREA BRAILA, LIGA FLORILOR (21.12.2022)

Transfer remarcabil pentru CSM București! E dublă campioană mondială şi dublă campioană europeană

Denmark vs Norway, 2022 Women's EHF EURO, Arena Stozice, Ljubljana, Slovenia - 20 Nov 2022

Video CSM București - Vipers Kristiansand 27-24, în grupele Champions League. ”Tigroaicele” iernează pe primul loc în grupă

Jucătoarele Rapidului, blocate în Norvegia după meciul cu Storhamar, din EHF Champions League

EHF Champions League - Storhamar v CS Rapid Bucuresti - Boligpartner Arena, Hamar, Norway, December 17th 2022:, Hamar, Innlandet, Norway - 17 Dec 2022

Porto - PSG 33-35, în Champions League la handbal masculin. Francezii s-au impus pe terenul ultimei clasate

Video&Foto Cristina Neagu, impresionată de fanii din Sala Polivalentă: “Suntem foarte greu de bătut”

cristina-neagu-2

rapid 2

Video Dinamo - PSG 29-36. "Dulăii" pierd în fața parizienilor și ajung pe locul șase în grupa A

handbal

Video Odense - CSM București 27-31. “Tigroaicele” rămân neînvinse în acest sezon

neagu

Video David Popovici, ovaționat în timpul meciului Dinamo - Porto, din grupele EHF Champions League

popovici-david

Video Veszprem – Dinamo 33-30. “Dulăii” rămân fără victorie în grupele EHF Champions League

Video Adi Vasile laudă atitudinea “tigroaicelor”, după egalul cu Bietigheim: “Arătăm maturitate și calitate”

adi-vasile

Video Vipers Kristiansand - Brest 31-24. Reeditarea finalei Champions League din 2021

profimedia-0613274083

CSM București are emoții pentru participarea în Champions League! Anunțul făcut de EHF

neagu

Metz - Vipers 27-33. Norvegiencele și-au asigurat locul în finala EHF Champions League, unde sunt așteptate de Gyor

profimedia-0696950561

Video Gyor – Esbjerg 32-27. Unguroaicele s-au calificat în finala EHF Champions League

Hungary Handball

S-au stabilit semifinalele EHF Champions League la handbal feminin. Programul meciurilor

profimedia-0615470780

Reacția lui Adi Vasile după eliminarea dramatică a CSM-ului din Champions League + Indiciu despre viitorul său

adivasile

Video Esbjerg - CSM București 27-27. "Tigroaicele" se opresc în sferturile de finală din Liga Campionilor

neagu

Cristina Neagu, nemulțumită înaintea meciului vital CSM București – Esbjerg, din Champions League

neagu

Video Porto – Dinamo 31-32. Victorie dramatică pentru ”dulăi”. Emoții la ultima fază a meciului

porto-dinamo

Video Dinamo, umilită de Veszprem în Liga Campionilor. 32-47, record negativ pentru “dulăi”

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-TELEKOM VESZPREM HC, LIGA CAMPIONILOR (28.10.2021)

Video Flensburg - Dinamo 37-30, în Liga Campionilor. "Dulăii” au ajuns pe ultimul loc în grupă

profimedia-0643675942

Veste uriașă pentru handbalul românesc! Campioana va evolua din sezonul următor direct în grupele EHF Champions League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-LOMZA VIVE KIELCE, LIGA CAMPIONILOR (16.09.2021)