449 rezultate pentru eticheta

elvetia

Video Elveția - Letonia 1-0. Gazdele, salvate de o rezervă care a marcat la două minute după intrarea pe teren

sui lva

Video Fostul stelist Papp vrea să plece de la FC Wil: "Aici nu mai e obiectiv"

papp wil

Video Craiova, victorie în al doilea amical din Malta

craiova st gallen

Roger Federer, învins din nou de Zverev, după un meci cu trei tie-break-uri la Hopman Cup

zverev federer

Video România a trecut lejer de Elveția, scor 3-0

romania elvetia

Victorie pentru România în al doilea meci al turneului de volei feminin din Bulgaria: 3-1 contra Elveţiei

volei feminin

Video Greu fără Ronaldo. Elveţia - Portugalia 2-0

elvetia nou

Video Exclusiv După venirea lui Daum, Papp vrea iar la națională: ”Sper că mă va vedea și aici, în Elveția”

pggg

Speranța Elveției a ajuns la Schalke. 25 de milioane de euro pentru un atacant de 19 ani

embolo schalke

Video Elveţia - Polonia 1-1 (4-5 d.l.d.). Polonezii, primii calificați în sferturi, cu mari emoții

polonia

Video&Foto Franța și Elveția, la ”rupere”. Trei jucători ai lui Petkovic s-au ales cu tricourile rupte în prima repriză

elvetia

Stancu nu e impresionat că a intrat în istoria Euro: ”Nu valorează nimic, dacă obiectivul echipei nu e atins”

motanu

Elveţienii scriu că meciul cu România a fost "cel mai frumos în epoca Petkovic"

elvetia-2

News Alert UEFA a deschis o procedură disciplinară împotriva României

fumigene

Accidentarea lui Steliano Filip nu este gravă: "Voi relua antrenamentele"

steliano filip accidentare

"Tricolorii", puşi în gardă de Albania: "Nu mai este echipa de acum câţiva ani"

prepelita albania

Naționala de calcule

romania 1

Isăilă: "Sper să n-ajungem la criteriul de calificare al fair-play-ului. Stăm foarte prost"

isaila

Keşeru, după evoluţia din meciul cu Elveţia: "Atacanţii de azi depind şi de echipă"

kese

Eventuala excludere de la Euro a Rusiei ar afecta şi România. Scenariul care pune în pericol calificarea

rusia torte

Stafful medical, acuzat de căderea fizică a naţionalei: "Nu am avut niciodată aceste probleme"

pompiliu popescu accidentari

Exclusiv Pintilii a ieşit la pauză cu Elveţia, dar va fi pe teren împotriva Albaniei. Raţ este incert

pintilii accidentare

România a avut 181 de pase reuşite, Elveţia - 457! Ce spun cifrele după meciul de aseară

rom elv

Englezii, singurii care ne laudă: "Nicio echipă nu vrea să joace cu România în fazele eliminatorii"

romania elvetia presa

Stancu e primul care înscrie două goluri din penalty la Euro, din 2000 încoace

motan

"Am cerut schimbare, ca să nu se agraveze situaţia." Ce s-a întâmplat cu Raţ

rat-1

Principala problemă a României cu Elveţia: "Am căzut fizic, am cedat iniţiativa complet"

marica elvetia

Elveția lui Xhaka și Shaqiri

SHAQIRI

Exclusiv Miriuţă: "Sunt sigur că vom învinge Elveţia şi că ne vom califica din grupă"

romania-4

România a învins Elveţia în ultimul meci direct. Tot ce trebuie să ştii înaintea partidei de azi

gicu

Tricolorii au susţinut antrenamentul oficial pe Parc des Princes, înainte de meciul cu Elveţia

tricolori2

Bogdan Stancu: "Dacă jucăm cu aceeaşi atitudine, nu suntem în pericol să nu ne calificăm"

stancu

Scene incredibile la naţionala României. Alibec, prins fumând în vestiar la meciul cu Franţa

alibec franta

Federer și Ozil le-au pus gând rău tricolorilor

federer ozil

Elveţienii nu ne subestimează: "Au fost la acelaşi nivel cu Franţa. Va fi foarte greu"

elvetia-1

Elvețienii, precauți înaintea meciului cu România: ”Trebuie să ne îmbunătățim în toate aspectele”

schar

Rusul Karasev, arbitrul meciului cu Elveția! Românii n-au remizat niciodată cu el la centru

arbitru romania

Video Albanezii din Bucureşti au trăit intens meciul cu Elveţia şi aşteaptă o victorie cu România

albanezi Romania

Video România caută revanșa contra Elveției pe Parc des Princes: ”Jucătorii au văzut că se poate”

romania parc

Tragem speranţe după jocul Elveţiei: apărarea lui Petkovic a arătat carenţe. De cine trebuie să ne temem

elv

Xherdan Shaqiri: "Franţa şi Elveţia sunt favorite clare la calificare"

shaqiri

Probleme și la naționala Elveției. ”Capabilă de ce e mai bun și de ce e mai rău. Care îi e adevărata față?”

petk

24 de lucruri de ştiut despre cele 24 de echipe prezente la Euro 2016

franta.2

Unul din patru jucători prezenți la Euro are dublă cetățenie

dubla cetatenie

Exclusiv Răzvan Lucescu exclude o revenire la naţională: "Îmi place să stau pe teren zi de zi"

razvan lucescu selectioner

Reghecampf, supărat pe Paul Papp: ”Mie și patronului ne spusese altceva”

papp 12

Video Elveția a câștigat primul meci din 2016! Elevii lui Petkovic au învins la limită Moldova

elvetia

Singurul român din Elveţia nu le dă şanse adversarilor noştri: "Să fie mulţumiţi dacă trec de grupe"

elvetia ianu euro

Video Exclusiv Elvețienii, îngrijorați înaintea Europenelor: ”Atacanții noștri marchează mai puțin decât românii!”

shaqiri

Video Exclusiv Vladimir Petkovic a anunţat lotul Elveţiei pentru Euro 2016

elvetia-1

Video Exclusiv Al treilea eşec la rând în amicale pentru Elveţia. Adversara României la Euro, învinsă de Belgia