11 rezultate pentru eticheta

etapa 13 liga 1

Video U Craiova 1948 - Chindia Târgoviște 0-1. Toni Petrea, două victorii din două în Liga 1 pe banca dâmbovițenilor

Video Sepsi - Farul 0-1. Succes important pentru ”Marinari”, care se distanțează în fruntea Ligii 1

munteanu

Petroliștii, înaintea meciului cu FCSB: ”E presiunea mare la ei, dar cea mai mare e de la Gigi Becali”

iva

Video Marius Măldărășanu, nemulțumit după înfrângerea cu Universitatea Cluj: ”Dacă jucam 11 la 11, două zile nu pierdeam”

maldarasanu

Adrian Mutu se simte dator față de suporterii Rapidului: ”Nu trebuie să uităm cine suntem”

adrian-mutu

Video FC Voluntari - CS Mioveni 3-1. Ilfovenii bifează un nou succes în Liga 1

Video Exclusiv ”Penalty clar!”. Egalați în prelungiri, dinamoviștii consideră că au fost dezavantajați și de arbitru în derby-ul cu Rapid

penalty-dinamo

Live Video&Text CS Mioveni - FC Botoșani 1-1. Final "nebun"! Trei bare, un penalty ratat și gol în minutul 90+1

mioveni

Video Hermannstadt - FC Voluntari 3-2. Ce meci! Sibienii, prima victorie după aproape 3 luni, cu un penalty în minutul 89

sintean gol

3 etape, în 11 zile! Final infernal de an în Liga 1. FCSB va lupta și cu CFR Cluj și cu Universitatea Craiova

FOTBAL:CFR CLUJ-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (2.02.2020)

Programul complet al etapei a 13-a din Liga 1. Când vor juca FCSB, Dinamo, U Craiova şi CFR Cluj