23 rezultate pentru eticheta

etapa 5 liga 1

Video Dinamo - FC Botoșani 1-0. ”Câinii roșii” dau lovitura în prelungiri și obțin prima victorie a sezonului

Video Rapid - Petrolul 0-2. Primvs derby, episodul 81. Elevii lui Cristiano Bergodi se înving singuri în Giulești

irobiso bara

Video Farul - Hermannstadt 0-0. Ambele echipe au avut câte o bară și câte un gol anulat de VAR și rămân neînvinse în campionat

alibec

Liviu Ciobotariu, după remiza cu Sepsi: ”Pe faza de atac am rămas restanți”. Ce spune despre plecarea lui Vadim Rață la FCSB

ciobi

Video FC Voluntari - Sepsi 0-0. Covăsnenii au avut ocazii mai multe, iar ilfovenii au nimerit bara

sepsii

Exclusiv Ilie Dumitrescu a identificat problemele FCSB-ului în partida cu Chindia

ilie dumitrescu

Video Universitatea Craiova - CS Mioveni 1-0. Antal a ratat un penalty în prelungiri

ivan-mioveni

petrolul 7

Video UTA Arad - 'U' Cluj 2-1. Gazdele au bifat a doua victorie din acest sezon. Au avut și un gol anulat

uta gol

Nicolae Dică i-a băgat în ședință pe jucătorii de la FCSB înainte de meciul cu Chindia. Mesajul transmis

dica

Programul etapei a 5-a din Liga 1. Petrolul - Rapid, derbyul rundei

Video Rapid - FCSB 1-0. Giuleștenii câștigă derby-ul într-o atmosferă superbă, după autogolul lui Vinicius

rapid 1

Video UTA - Universitatea Craiova 1-0. Ce meci superb! Arădenii s-au impus într-o partidă cu ocazii uriașe

gol uta

Video CFR Cluj - Farul 1-0. Campioana are 5 victorii din 5 etape, dar a avut emoții mari pe final. Gafa lui Aioani a decis jocul

debeljuh gol

Fanii Rapidului l-au impresionat pe Gigi Becali: ”Nu jignesc, nu înjură!”. Mai fredonează patronul FCSB-ului imnul rivalei?

gigi-rapid

Video După 12 ani, UTA a obținut prima victorie în Liga 1! Reacția lui Laszlo Balint, antrenorul arădenilor

laszlo balint

Video Dinamo a cerut penalty după ce mingea l-a lovit în mână pe Denis Rusu în interiorul careului! "I-a spart ceasul"

uta dinamo 60

Dan Petrescu nu crede că CFR e favorită la titlu. Pe cine vede în pole-position și ce echipă are cei mai buni jucători

dan petrescu

Video Reacția dură a lui Bogdan Andone la adresa arbitrajului, după înfrângerea Astrei la Ovidiu: "Ne tratează ca pe niște sclavi"

bandone

Video Ilie Poenaru, ușor nemulțumit după prima victorie a sezonului pentru Clinceni: "Ăsta nu e jocul pe care mi-l doresc"

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-ACADEMICA CLINCENI, PLAY OUT , LIGA 1 CASA PARIURILOR (18.06.2020)

Video Viitorul - FC Botoșani 2-2. Spectacol total la Ovidiu, cu două bare și record istoric pentru Eric