30 rezultate pentru eticheta

federer wimbledon

Wimbledon 2018 | Anderson i-a uimit pe ziarişti după victoria cu marele Federer. "La 0-2 m-am calmat"

Day Nine: The Championships - Wimbledon 2018

Federer, out de la Wimbledon, după meciul turneului! Elveţianul a condus cu 2-0 la seturi şi a avut minge de meci

federer

Roger Federer continuă drumul către al 9-lea titlu la Wimbledon. Elvețianul s-a calificat în sferturi

roger federer

Wimbledon 2018 | Federer, de neoprit: a doborât recordul lui Jimmy Connors. Rezultatele zilei

federer

Adversarul lui Marius Copil în primul tur de la Wimbledon. Meciuri tari încă încă din prima rundă

copil sofia

Federer: "Nimeni nu ar fi crezut că voi câștiga două turnee de Grand Slam anul acesta"

federer-2

Roger Federer a intrat în istorie! A devenit primul jucător din Era Open care câștigă de opt ori trofeul la Wimbledon

federer trofeu

Federer l-a învins fără emoţii pe Dimitrov. Încă o performanţă unică a elveţianului

Federer a stabilit un nou record de victorii la Wimbledon

federer-1

Federer ratează tot sezonul de zgură. S-a retras şi de la Roland Garros

Federer

Video Federer promite să revină după un an de coșmar! A început antrenamentele

Federer

Video Spectacol la Wimbledon! Eliminare surprinzătoare pentru Radwanska, Federer și Murray merg în sferturi

tenis luni

Federer, înainte de Wimbledon: "Nu mă gândesc la titlu!" Pe cine va întâlni în primul tur

Federer Wimbledon

Roger Federer a fost eliminat în semifinalele de la Halle

Federer suparat

Federer, în formă înainte de Wimbledon! Elvețianul s-a calificat în sferturi la Halle

Federer Halle

Federer va juca la două turnee importante înainte de Wimbledon

Roger Federer

VIDEO Federer i-a recunoscut superioritatea lui Djokovic: "A fost tare în punctele decisive"

roger federer-1

Roger Federer - Andy Murray este prima semifinală de la Wimbledon. Elveţianul, a zecea oară în penultimul act

federer murray

VIDEO A durat ceva! Roger Federer şi-a pierdut propriul serviciu după 116 game-uri

VIDEO Federer și Murray continuă cursa spre trofeu la Wimbledon. După victoria cu Nadal, Brown a pierdut

roger federer wimbledon

VIDEO Încă un moment de magie din partea lui Roger Federer! Lovitura cu care l-a surprins pe Sam Querrey