7 rezultate pentru eticheta

final 8 europa league

Video Inter - Șahtior 5-0. Italienii fac spectacol și sunt gata pentru finala Europa League cu Sevilla

FC Internazionale v Shakhtar Donetsk - UEFA Europa League Semi Final

Video Sevilla - Manchester United 2-1. Andaluzii, primii finaliști din Europa League. Portarul Bono, eroul meciului

sevilla united colaj

Ovidiu Hațegan, trimis acasă de UEFA! Arbitrul român nu va mai conduce nicio partidă în Europa League în acest sezon

Ovidiu Hațegan

Video Wolverhampton-Sevilla 0-1, Șahtior-FC Basel 4-1 | Spaniolii s-au chinuit, ucrainenii au defilat și sunt în semifinale

semifinale europa league

Peter Bosz, antrenorul lui Bayer Leverkusen: "Havertz va evolua pentru Heracles Almelo"

Kai Havertz

Video Inter - Leverkusen 2-1 și Man. United - Copenhaga 1-0, în sferturile UEL. Englezii au marcat din penalty în minutul 95

man inter

Breaking News OFICIAL. Turneu Final 8 în Champions League și Europa League! Unde se vor disputa meciurile