16 rezultate pentru eticheta

formula 2

Ce spune Mick Schumacher despre participarea în Formula 1

Formula 2 Championship - Round 6:Barcelona - Previews

Ce moment! Mick Schumacher, fiul legendarului Michael Schumacher, a câștigat prima sa cursă în Formula 2

Formula 2 Grand Prix of Hungary

Pilotul Juan Manuel Correa a fost operat timp de 17 ore, iar medicii consideră că au reușit să îi salveze piciorul

Juan Manuel Correa

Medicii vor încerca să îi salveze piciorul lui Juan Manuel Correa, pilotul implicat în accidentul în care a murit Anthoine Hubert

Juan Manuel Correa, pilotul implicat în accidentul mortal al lui Anthoine Hubert, a fost transferat la alt spital

Video Anthoine Hubert a murit in urma unui accident groaznic! Cursă anulată în F2! Mașinile s-au făcut "praf" la 250 km/h

colaj accident F2

Zi istorică pentru Mick Schumacher! A câştigat prima cursă în Formula 2

mick schumacher

Îşi moşteneşte tatăl! Mick Schumacher a terminat în puncte, la prima cursă a carierei în Formula 2

Veste excelentă în familia Schumacher! Mick, pe urmele lui Michael. Salt impresionant în carieră

Mick Schumacher fiul lui Michael Schumacher face pasul in Formula 2

Video Robert Vişoiu, locul 12 în Formula 2. Primul clasat a pierdut victoria după ce a fost penalizat cu zece secunde

visoiu

Video Nyck de Vries a câştigat cursa de sprint de la Monte Carlo. Vişoiu, pe locul 15