55 rezultate pentru eticheta

grupe cupa romaniei

Elias Charalambous a tras un semnal de alarmă, după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

FOTBAL:CONFERINTA PRESA FCSB, INAINTEA MECIULUI CU TSKA 1948 SOFIA (25.07.2023)

Costin Amzăr, după al doilea meci al lui Dinamo cu Zeljko Kopic antrenor: "Tacticile sunt la fel, noi jucăm ce știm"

London Stadium, London, UK. 9th Dec, 2021. Europa League football West Ham versus Dinamo Zagreb; GNK Dinamo Zagreb Manager Zeljko Kopic Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News

”O victorie istorică”. Giovanni Costantino a trecut rapid peste succesul cu FCSB din Cupa României

"Nu vreau să judec". Strategia FCSB-ului din Cupa României l-a lăsat cu un gust amar pe Darius Olaru

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FCSB, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (23.04.2023)

Ce a spus Aurelian Chițu, după ce s-a calificat cu FCU Craiova în ”sferturile” Cupei României

ucraiova-chitu

Toate echipele calificate și meciurile din ”sferturile” Cupei României

cupa

Cum arată echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu FCU Craiova

Ce a spus Bernd Storck după ce a eliminat-o indirect pe Petrolul din Cupa României

FOTBAL: ACS PETROLUL 52 PLOIESTI - ACS SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, CUPA ROMÂNIEI BETANO (7.12.2023)

Florin Pîrvu a avut un singur reproș, după ce Petrolul a ratat dramatic prezența în sferturile Cupei României

Romania SuperLiga Stage 9: CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti Florin Cristian Pirvu during Romania SuperLiga Stage 9: CFR Clu

Două locuri rămase: cum arată tabloul ”sferturilor” din Cupa României

trofeu_cupa-romaniei_DSC5049-696x396

Anghel Iordănescu, ferm după Rapid - CFR Cluj: unde crede că au ratat giuleștenii calificarea în ”sferturile” Cupei

iordanescu-anghel

”Suntem toți dezamăgiți”. Discursul lui Cristiano Bergodi, după eliminarea Rapidului din Cupa României

bergodi-2

Răzvan Sava se gândește la derby-ul cu FCSB, după calificarea din Cupă + Mesaj pentru Edi Iordănescu

Florin Farcaș, după ce echipa sa a ținut-o în șah pe Dinamo: ”Puteam mai mult. Am avut penalty clar. E o mândrie”

antrenor bihor

”I-am tocat, mi-e ciudă”. Chipciu, declarația serii după U Cluj - CFR Cluj

FOTBAL: AS FC UNIVERSITATEA CLUJ - FC CFR 1907 CLUJ, CUPA ROMÂNIEI BETANO (02.11.2023)

Video ”Ocazie rarisimă!” Dan Nistor a irosit o șansă uriașă și a fost schimbat imediat

dan-nistor

Video Încă o greșeală uriașă de arbitraj în Cupa României! După FCSB, a venit rândul celor de la Universitatea Craiova

pasa

Elias Charalambous a recunoscut! Care este marea problemă a FCSB-ului în acest sezon

elias charalambous 1

Video Ziua și controversa în fotbalul românesc! Ce arată reluările la "foarfeca" lui Dawa din minutul 86, la 1-0 pentru FCSB

baluta2

Andrea Compagno: ”Toată lumea știe cum e patronul nostru”. Ce ar face dacă i s-ar rezilia contractul la FCSB

Video Alex Băluță a lovit din nou: gol în stilul lui Luka Modric în meciul cu Oțelul din Cupă

Video Cristiano Bergodi, anunț ferm înaintea meciului cu CSA Steaua

cristiano bergodi

Câte bilete s-au vândut, cu trei zile înainte de CSA Steaua - Rapid

FOTBAL:CSA STEAUA-GLORIA BUZAU, LIGA A II-A PLAY-OFF PROMOVARE (21.05.2023)

Reacția lui Dan Alexa, după FC Botoșani - Rapid 1-3, în Cupa României: ”Analiza meciului e simplă”

dan alexa botosani

Marius Bilașco a tras concluziile, după victoria CFR-ului din Cupa României în fața Alexandriei

marius-bilasco

Video Ce a spus Ioan Ovidiu Sabău, după victoria cu CSA Steaua din Cupa României

Reacția lui Costin Amzăr, după ce a marcat unicul gol al lui Dinamo în meciul cu FCU Craiova 1948

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (17.07.2023)

Video CS Mioveni - UTA 0-3. Ambele formații merg în sferturile de finală ale Cupei României

Video Cupa Romaniei | FC Botoșani - FCSB 0-2 și CS Mioveni - UTA 0-3. Moldovenii, umiliți de puștii lui Strizu și Pintilii

fcbotosani-fcsb

FCSB a trimis rezervele la meciul de Cupa României cu FC Botoșani. "Surprizele" pregătite de Leo Strizu

FOTBAL:CS MIOVENI-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (6.08.2022)

Video Eugen Neagoe, după ce a calificat-o pe ”U” Cluj în ”sferturile” Cupei României: ”Meritam”

neagoe

Video Farul - CFR Cluj 0-0. Constănțenii, OUT din Cupa României! Ardelenii merg în sferturi, după un meci cu un om în plus

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, CUPA ROMANIEI BETANO (7.12.2022)

Video Cupa României | Farul – CFR 0-0 și U Cluj - Rapid 0-0. Elevii lui Hagi și giuleștenii, eliminați din competiție. Rezultatele complete

cupa-romaniei_trofeu_DANG6818-696x464

CSC Dumbrăvița a anunțat care e starea lui Robert Mikloș, portarul scos cu ambulanța de pe teren la meciul cu CFR Cluj

12

FRF a publicat criteriile de departajare din grupele Cupei României. Se poate ajunge și la meciuri de baraj!

trofeu-cupa

A noua revenire a lui Nicolo Napoli la U Craiova 1948, explicată de conducere. Ce obiectiv are

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-CSMS IASI, LIGA 1 (13.09.2015)

Video "Lăsați, nu-i problemă, că nu ne vede nimeni sus". Iulian Roșu, declarația serii după Dinamo - Sepsi 2-3

iulian-rosu

Video CS Mioveni - FC Botoșani 1-0. Gazdele, care au ratat mult, au punctaj maxim în grupa B

mioveni botosani

Cristi Balaj critică arbitrajul după ”U” Cluj - CFR 1-1, în Cupa României: ”Mitruți a reușit să inventeze ceva”

balaj

Video 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1, în grupele Cupei. Un autogol a stabilit scorul final în derby-ul Clujului, jucat după 7 ani și jumătate

FOTBAL:UNIVERSITATEA CLUJ-CFR CLUJ, CUPA ROMANIEI GRUPA C (20.10.2022)

Andrei Burcă, fascinat de atmosfera din tribune de la 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1

Video 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1. UTA - FCSB 2-2, după un joc cu 4 "roșii". Petrolul - Sepsi 1-3. Rezultatele din prima etapă a grupelor

Ilie Poenaru a răbufnit după egalul cu FCSB: "Parcă vine Crăciunul! Facem cadouri"

poenaru

Video Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2. Joc economicos al trupei lui Rădoi, în prima etapă din grupele Cupei României

penalty

Andrei Vlad, titular în UTA Arad - FCSB, pentru prima dată din luna martie. Echipa trimisă de Dică în Cupa României

andrei vlad

Adrian Mihalcea, mulțumit de atitudine, dezamăgit de rezultat după 0-1 cu FC Botoșani

Mihalceaa

Mihai Teja anunță că FC Botoșani se gândește la câștigarea Cupei României după succesul cu Gloria Buzău

Teja

Video Gloria Buzău - FC Botoșani 0-1. Punct ochit, punct lovit pentru Mihai Teja, în primul meci din grupele Cupei României

botosani

Video Dinamo - U Craiova 1948 0-0, cu 5 faze controversate, în prima etapă a grupelor Cupei României

dinamo ocazie

Video "Aproape să-i disloce umărul! Fără minte!" Intrare "horror" în meciul Dinamo - U Craiova 1948

ganea

Adrian Mutu a tras concluziile după Dumbrăvița - Rapid 1-4: "Când am văzut că nu e așa greu, ne gândeam la meciul cu Farul"