31 rezultate pentru eticheta

hat-trick

Ce performanță a stabilit Vinicius, după ce a marcat de trei ori în ”El Clasico”

vinicius jr

Harry Kane a marcat trei goluri în Bayern - Bochum 7-0, dar regulile nemților i-au "anulat" hat-trick-ul

DFL-Supercup: FC Bayern München vs RB Leipzig 0:3

Video Harry Kane a bifat primul hat-trick și a intrat în istoria lui Bayern Munchen

Harry Kane FC Bayern Muenchen FCB (09) Enttaeuschung enttaeuscht nach vergebener Torchance Gestik Geste Eric Maxim Choup

Video Karim Benzema, demonstrație de fotbal la Real Madrid - Valladolid! A reușit ”hat-trick-ul” în șapte minute

Real Madrid CF v Real Valladolid CF - LaLiga Santander

De necrezut: Erling Haaland a reușit sezonul acesta ce nu au putut restul fotbaliștilor din Premier League la un loc

Manchester City v AFC Bournemouth, Premier League, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 13 Aug 2022

Recordul lui Salah e "istorie"! Un puști tocmai a reușit cel mai rapid hat-trick din istoria competițiilor europene

Liverpool v Burnley - Premier League - Anfield

Ce spectacol! ”Hat-trick” în trei minute, la Bașakșehir – Gent, din Conference League

Soccer Conf 1/8 Basaksehir Vs Kaa Gent, Istanbul, Turkey - 15 Mar 2023

Video Seară de vis pentru Marko Dugandzic! A avut nevoie de doar 14 minute să bifeze primul hat-trick al carierei

dugandzic penalty

Hat-trick de hat-trick-uri! În câte meciuri a reușit asta Erling Haaland în Anglia, comparativ cu Cristiano Ronaldo

ronaldohaaland

Hat-trickul cu Salzburg, o nimica toată pentru Robert Lewandowski. Momentul în care a marcat de cinci ori în nouă minute

Pierre-Emerick Aubameyang, în al nouălea cer după primul hat-trick la Barcelona! De ce reprezintă și o "dublă" pentru el

auba

Video 30 de ani de la un “moment unic” pentru Gică Hagi, în tricoul echipei Real Madrid

hagi real madrid

Video&Foto O jucătoare de la Real Madrid a avut nevoie de doar 155 de secunde pentru hattrick! A stabilit un record istoric

Kosovare-Asllani6

Video Hat-trick superb! La 18 ani, Justin Kluivert a realizat o performanță neatinsă de tatăl său

justin

Eroul Angliei la CM U17. A dat tonul revenirii în finală, după hat-trick-urile din sferturi și semifinale

brewster

Start perfect pentru Morata. A devenit al doilea spaniol care marchează un hat-trick în Premier League și l-a egalat pe Diego Costa

morata

Video Germania - San Marino 7-0. Hat-trick la debutul oficial pentru Sandro Wagner

ger smr wagner

Video Pe urmele tatălui. Fiul lui Cristiano a repetat performanța lui CR7 din meciul cu Atletico. Hat-trick de senzaţie

ronaldo jr

Video Leganes - Real Madrid 2-4. Fără Ronaldo şi Bale, Morata a reuşit un hat-trick istoric

leganes madrid

Video Belotti, autorul celui mai rapid hat-trick din Serie A din ultimii 17 ani

gallo belotti hattrick

Video Pescara - Lazio 2-6. Patru goluri pentru Parolo, care a reușit un ”hat-trick” cu capul

parolo lazio pescara

Video Mertens, primul jucător după Batistuta care înscrie cel puțin 3 goluri în 2 meciuri consecutive în Serie A

mertens napoli torino

Video Messi a devenit jucătorul cu cele mai multe hat-trick-uri din istoria UCL

messi-4

Video Luis Suarez, în cel mai bun sezon al carierei! ”Poker” și a trecut de 50 de goluri în acest sezon

luis 50

VIDEO PSG - Nice 3-1. Zlatan, al doilea hat-trick în Franța

ibrahimovic psg

Magia lui Thiago Alcantara a cucerit continentul! Hat-trick perfect în finala cu Italia